0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėl šniokščia rėvos, III dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.45 SoldOut

Knygos "Vėl šniokščia rėvos, III dalis" aprašymas

Trečioji kelionių vadovo apie žygių maršrutą Jūros upe dalis. Knygelėje nuosekliai aprašyta 30 km. Ilgio maršrutinė juosta nuo Padievaičio iki Žvingių. Aptariamas upės pobūdis, kliūtys, galimybės pradėti ir baigti žygį. Plačiau pristatoma 21 lankytina vieta. Pateikiama istorinių žinių apie kelis paupio miškus bei apie 11 gyvenviečių. Gamtos, istorijos, kultūros paminklai bei stovyklavietės sužymėti žemėlapyje. Leidinys skirtas visiems vandens kelionių mėgėjams.Parašykite atsiliepimą apie "Vėl šniokščia rėvos, III dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vėl šniokščia rėvos, III dalis", kurią skaitytojams dovanoja Vytenis Almonaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytenis Almonaitis su knyga "Vėl šniokščia rėvos, III dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vėl šniokščia rėvos, III dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytenis Almonaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vėl šniokščia rėvos, III dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėl šniokščia rėvos, III dalis" perkama kartu