0

Vėl šniokščia rėvos, IV dalis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vėl šniokščia rėvos, IV dalis

  • Leidėjas: Keliautojo žinynas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955962588

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vėl šniokščia rėvos, IV dalis" aprašymas

Ketvirtoji kelionių vadovo apie žygių maršrutą Jūros upe dalis. Knygelėje nuosekliai aprašyta 24,5 km. Ilgio maršrutinė juosta nuo Žvingių iki Ringių. Aptariamas upės pobūdis, kliūtys, galimybės pradėti ir baigti žygį. Plačiau pristatoma 15 lankytinų vietų. Pateikiama istorinių žinių apie Tyrelio mišką bei apie 13 gyvenviečių. Gamtos, istorijos, kultūros paminklai bei stovyklavietės sužymėti žemėlapyje. Leidinys skirtas visiems vandens kelionių mėgėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Vėl šniokščia rėvos, IV dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėl šniokščia rėvos, IV dalis, kurią skaitytojams dovanoja Vytenis Almonaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytenis Almonaitis su knyga Vėl šniokščia rėvos, IV dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėl šniokščia rėvos, IV dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytenis Almonaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėl šniokščia rėvos, IV dalis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vėl šniokščia rėvos, IV dalis" perkama kartu