0

Vėliau, gerokai vėliau

Kaina internetu: 5,64 €
Kaina knygyne: 6,28 €*
Sutaupote: 0.64 € (11%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Vėliau, gerokai vėliau

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786094460616

2020-09-30 5.64 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vėliau, gerokai vėliau" aprašymas
"Vėliau, gerokai vėliau" - aštuntoji autoriaus poezijos knyga. Eilėraščiuose po išoriniu santūrumu jaučiama pulsuojanti emocija. Metų sukaupta patirtį poetas įvelka į ramią, lėtą pasakojimo tėkmę, leisdamas skaitytojui neskubant gėrėtis nostalgiškais vaizdiniais, kartais primenančiais seną juodai baltą fotografiją tėvų albume.

Parašykite atsiliepimą apie "Vėliau, gerokai vėliau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėliau, gerokai vėliau, kurią skaitytojams dovanoja Julius Keleras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julius Keleras su knyga Vėliau, gerokai vėliau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėliau, gerokai vėliau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julius Keleras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėliau, gerokai vėliau palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vėliau, gerokai vėliau" perkama kartu