0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėliavų atlasas

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 5.40 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vėliavų atlasas" aprašymas

Nuo Afganistano ir Armėnijos iki Vuanatu ir Zimbabvės – vartykite atlasą ir susipažinkite su įdomiausiais faktais apie vėliavas ir įvairias šalis. Federico Silvestri yra tikras vėliavų entuziastas, kuris svajoja vieną dieną ir pats tokią sukurti. „Vėliavų atlasas“ praturtins naujomis žiniomis ne tik jaunuosius skaitytojus, bet ir visus smalsuolius.

„Vėliavų atlasas“ neapima visų pasaulio šalių vėliavų, tačiau nagrinėja pačias įdomiausias. Pavyzdžiui skaitytojai sužinos, kodėl Kanados vėliavos centre vaizduojamas klevo lapas ir kodėl jis raudonas. Ar žinote, ką savo snape neša erelis Meksikos vėliavoje? Ar kada susimąstėte, kodėl tiek daug šalių savo vėliavose turi panašias spalvas? Autorius aistringai pasakoja įvairias įdomybes ir faktus.

Federico Silvestri nagrinėdamas šalių vėliavas dovanoja ir trumpas jų istorijas. Pavyzdžiui, šiandien Portugalijos vėliavoje dominuoja žalia ir raudona spalvos, tačiau portugalams jos nėra tradicinės. Iki 1910-tų metų šios šalies vėliavoje galėjome pamatyti baltą ir mėlyną spalvas. Tad kaip gi nutiko, kad šiandien matome visai kitokią vėliavą? Autorius, žinoma, atskleidžia šio pasikeitimo paslaptis.

Kiekviena vėliavos detalė, dažniausiai, simbolizuoja kokį nors dalyką. Pavyzdžiui Ugandos vėliava sudaryta iš trijų spalvų sudarytų šešių juostelių. Dominuoja juoda, geltona ir raudona spalvos. Jos simbolizuoja Afriką, saulę ir brolybę. Kodėl vėliavos viduryje matome dar ir pilkąją gervę, sužinosite „Vėliavų atlase“. Ypač įdomi Australijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų vėliavų istorija.

Knygos autorius supažindina ne tik su įdomiaisiais faktais ir simbolių reikšme, bet ir atskleidžia šiek tiek teorijos apie vėliavų kūrimo principus ir taisykles. „Vėliavų atlasas“ – patiks visiems, kurie nori gilinti savo žinias. Kitam protų mūšiui būsite apsiginklavę nauja informacija! Nuostabių knygos iliustracijų autorė yra Rossella Trionfetti.

Federico Silvestri – architektas ir dizaineris dirbantis Paryžiuje. Jis teigia, kad žemėlapių, atlasų ir gaublio nagrinėjimas jam yra viena didžiausių pramogų. Išnagrinėjęs visas šalis ir išmokęs jų sostines, Frederico atkreipė dėmesį į vėliavas. Jam pačiam labiausiai patinka Kribačio, Barbadoso ir Bahreino vėliavos.

Rossella Trionfetti – grafikė ir iliustratorė. Šiuo metu ji iliustruoja knygas vaikams, taip pat bendradarbiauja kurdama programas ir interaktyvius žaidimus.

Vertė Margarita VilpišauskaitėParašykite atsiliepimą apie "Vėliavų atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vėliavų atlasas", kurį parašė Federico Silvestri, Rossella Trionfetti. Siūlome ne tik išsamų "Vėliavų atlasas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Federico Silvestri, Rossella Trionfetti. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vėliavų atlasas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vėliavų atlasas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vėliavų atlasas" perkama kartu