0

Velniop taisykles! (Karamelė)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Velniop taisykles! (Karamelė)

  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094065989

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Velniop taisykles! (Karamelė)" aprašymas
Nustatyti ribas…
Advokatė Olivija Branigan ne kartą yra susidūrusi su kietaširdžiais klientais, tačiau Bleiką Kleitoną galima pavadinti tikru emocijų valdymo profesionalu. Jis nė nemirktelėjo sužinojęs, kad iš tėvo, su kuriuo nebendravo metų metus, paveldėjo milžinišką pinigų sumą.

Bleikui nereikia nešvarių pinigų. Vienintelis dalykas patraukęs jo dėmesį – dalykiška, bet itin dailiai atrodanti advokatė, kuri įteikė jam naujuosius nuosavybės dokumentus.

Pasimatymai su klientais neįtraukti į Olivijos Sėkmingo bendradarbiavimo taisykles ir tikrai neatitinka jos griežto požiūrio į lengvabūdiškus santykius. Bet argi taisyklės nebuvo sukurtos tam, kad jas laužytų?

Iš anglų kalbos vertė Filomena Vaitkutė

Parašykite atsiliepimą apie "Velniop taisykles! (Karamelė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Velniop taisykles! (Karamelė), kurią skaitytojams dovanoja Trish Wylie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Trish Wylie su knyga Velniop taisykles! (Karamelė) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Velniop taisykles! (Karamelė) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Trish Wylie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Velniop taisykles! (Karamelė) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Velniop taisykles! (Karamelė)" perkama kartu