0

Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 18x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9789955689188

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys" aprašymas
Tai R.Bransono autobiografijos tęsinys. Naujausios Richardo mintys apie kosmoso turizmą, globalinį atšilimą ir ateities verslą.

Parašykite atsiliepimą apie "Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys, kurią skaitytojams dovanoja Richard Branson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Branson su knyga Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Branson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Velniop viską! Imk ir daryk! Tęsinys" perkama kartu