0

Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas)

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9789955683773

2021-03-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas)" aprašymas

Vaizduotės meistro vardą užsitarnavęs Gendrutis Morkūnas knygoje „Velniškai karštos atostogos“ pasakoja istoriją apie vaikų atostogas kaime. Pijus tikėjosi per atostogas mirti iš nuobodulio, tačiau ši vasara netikėtai atnešė nepaprastų šiurpių nuotykių ir tapo tikru drąsos išbandymu.

Pijaus tėtis kasmet sudarinėja tvarkaraštį visiems metams į priekį. Todėl Pijus jau seniai žinojo, kad birželio 15-ąją jis bus atgabentas į tetos namus kaime, kur jam teks leisti laiką su vištomis slampinėjant po kiemą ir skaitant knygas, kurių tai vasarai užduota kaip niekad daug.

Atostogos užkampyje, kur bet kas, ilgiau pabuvęs, apkerpėtų. Tetos kotletai, varškėčiai ir nuolatiniai klausimai, kodėl tiek mažai valgo. Dėdės anekdotai. Krūva knygų. Ir jausmas, kad jis visiškai niekam nereikalingas. Pijaus vasara turėjo būti tikrai nekokia.
Tačiau lyg iš po žemių tą vasarą kaime atsirado berniukas, vardu Linas. Nepaisant tetos nepasitenkinimo, vaikai susidraugauja. O kas jiems belieka, jei visi kiti kaimo gyventojai – senukai?

Kartą vaikai netyčia išgąsdina keistą kluono gyventoją ir tuomet prasideda baisiausios nelaimės. Praūžia paslaptinga audra be lietaus, kaime staiga dingsta visos vištos, nutyla paukščių čiulbėjimas, per kelias valandas šuliniuose dingsta vanduo. Nudžiūsta ir pajuoduoja medžių lapai ir žolė. Visur pasklinda aštrus pūvančios pelkės ir džiūstančio šieno kvapas. Sodybose baigiasi maisto atsargos, o visus alina neįtikėtinas karštis. Štai jums ir velniškai karštos atostogos...

Pijui ir Linui teks išgelbėti kaimą, todėl jie, drauge su dar viena mergaite Rūta įkurs specialias greitojo reagavimo pajėgas. Tačiau kas tas padaras, kuris bijo rodytis žmonėms ir kaip dabar ištaisyti vaikų padarytą klaidą?

Gendrutis Morkūnas (1960–2009) – vaikų rašytojas, tituluojamas vaizduotės meistro vardu. Fizinių mokslų daktaras. Gimė Panevėžio rajone, Vabalninko krašte. Studijavo Vilniaus universitete Fizikos fakultete, vėliau jame ir dirbo. Tyrinėjo būdus, kaip žmonėms būtų galima apsisaugoti nuo radiacijos, rašė mokslinius straipsnius. Taip pat rašė esė „Šiaurės Atėnuose“, internetiniame portale bernardinai.lt, Biržų krašto laikraštyje „Šiaurės rytai“.
Kaip vaikų rašytojas debiutavo 2005 m. ir iškart buvo itin palankiai sutiktas. Pirmoji knyga „Vasara su Katšuniu“ pelnė reikšmingiausio vaikų literatūros debiuto vardą. G. Morkūno kūryba išversta į anglų, rusų, estų ir kitas kalbas. 2010 m., jau po rašytojo mirties, jam skirta Vaikų literatūros premija. Gendrutis Morkūnas buvo pirmas ir iki šiol vienintelis fizikas, rašantis vaikams.
Knyga „Velniškai karštos atostogos“ Valstybinės lietuvių kalbos komisijos buvo apdovanota už taisyklingą kalbą. 


Naujausiai perleista Gendručio Morkūno knyga - „Blusyno pasakojimai“

Parašykite atsiliepimą apie "Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas), kurį parašė Gendrutis Morkūnas. Siūlome ne tik išsamų Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gendrutis Morkūnas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Velniškai karštos atostogos (naujas leidimas)" perkama kartu