0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 3.57 SoldOut

Knygos "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį" aprašymas

Knyga "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį" - tai dvi knygos, kurių viena - tai Suzanos Sperdžen „Karilionas", o kita - Čarlzo Ray „Suzanos Sperdžen gyvenimas“.

Nors apie Suzanos Sperdžen garsųjį vyrą Č. H. Sperdženą žinoma daug, bet mažai apie moterį, kuri rėmė didįjį pamokslininką daugybę metų jam ilgai ir vaisingai tarnaujant Londono Metropolitan Tabernacle bažnyčioje.

Pirmą kartą dvi knygos, sujungtos į vieną, padės ištaisyti šį disbalansą. S. Sperdžen „Karilioną“ sudaro dvidešimt keturi kasdieniai tam tikrų Rašto vietų apmąstymai. Kupini dvasinio pasišventimo Kristui, jos žodžiai kiekviename puslapyje skambina „senąsias tiesas apie veltui teikiamą malonę ir meilę per mirtį“.

Čarlzo Ray „Suzanos Sperdžen gyvenimas“ – ir nuostabi meilės istorija, ir kartu kvapą gniaužiantis pasakojimas apie S. Sperdžen knygų fondo darbą. Šis tarnavimas dosniai padėjo tūkstančiams ganytojų, pamokslininkų ir misionierių. Be to, Suzanos Sperdžen gyvenimas liudija apie absoliučią Dievo malonę – bejėgė, serganti nepagydoma liga, ji buvo įgalinta atlikti dėl Dievo didžiulį darbą. Jos įkvepiantis pavyzdys lig šiol duoda Banner of Truth Trust knygų fondo darbo vaisių.

Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė


Parašykite atsiliepimą apie "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį", kurią skaitytojams dovanoja Suzana Sperdžen, Čarlzas Ray. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Suzana Sperdžen, Čarlzas Ray su knyga "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Suzana Sperdžen, Čarlzas Ray. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Veltui teikiama malonė ir meilė per mirtį" perkama kartu