0

Pirkėjų atsiliepimai

Vėlyva malda

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vėlyva malda" aprašymas

„Vėlyva malda“ - rašytojo, Nepriklausomybės akto signataro Romo Gudaičio knyga apie mūsų tautos, visų mūsų kelią į Nepriklausomybę, apie rašytojus ir kitus pasišventėlius vardan tiesos ir teisybės, vardan mūsų laisvės, apie sudėtingą mūsų laikmetį - įpareigojantį meno žmones nepamiršti, kad laisvė – tai ne duotybė, o nuolatinis siekis.

„Jūs visi – mūsiškiai, visi jaukiai ir skaudžiai savi. Atkakliai ieškoję meninės tiesos – ir ją atradę, galynėjęsi su primesta santvarka, jos dogmomis – ir atmetę, įveikę, nugalėję. Raiškios meninės individualybės, drąsios asmenybės – tik tokios galėjo kurti literatūrą ir vesti tautą į savo valstybės atkūrimą. Garbė Jums – Justinai, Alfonsai, Albertai, Sigitai, Marcelijau, Vytautai (turėjome ne vieną jūsų), Juozai, Romualdai, Mykolai, Vanda, Vidmante, rašytojų bendražygiai Meile, Laimonai ir visi visi – su Tauta iki paskutinio atodūsio ėję.“
Romas Gudaitis


  • Autorius: Romas Gudaitis
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094462603

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vėlyva malda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vėlyva malda", Romas Gudaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romas Gudaitis su knyga "Vėlyva malda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vėlyva malda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Gudaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vėlyva malda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėlyva malda" perkama kartu