0

Vėlyvasis šou

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 8.30 € (63%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vėlyvasis šou

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9789955137061

2020-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vėlyvasis šou" aprašymas

New York Times pripažintoje Nr. 1 bestselerių autoriaus Michaelo Connelly’io knygoje "Vėlyvasis šou" pristatoma Renė Balard, jauna karštakošė detektyvė, kovojanti dėl savo vietos kiečiausioje Los Andželo policijos departamento komandoje.

Renė Balard dirba Holivudo nuovados naktinėje pamainoje, arba „vėlyvajame šou“, kur pradeda tirti daugybę nusikaltimų. Bet nė vieno tyrimo detektyvė nebaigia, nes ryte bylas privalo atiduoti kolegoms iš dieninės pamainos. Kadaise daug vilčių teikusi pareigūnė buvo pažeminta pareigomis, nes išdrįso pateikti lytinio priekabiavimo skundą prieš viršininką.
Bet vieną naktį jai atitenka dvi bylos, su kuriomis ji nenori atsisveikinti: žiauriai sumušta prostitutė buvo palikta mirti automobilių stovėjimo aikštelėje, o per šaudymą naktiniame klube nužudyta jauna moteris. Balard pasiryžta išaušus dienai nepasiduoti ir tyrimą tęsti. Nepaisydama viršininkų įsakymų ir savo pačios porininko norų, ji dienomis dirba prie bylų, o naktimis patruliuoja vėlyvajame šou. Byloms vis labiau susipinant, Balard po truputį artėja prie savo pačios demonų. Ima aiškėti priežastis, kodėl nepalieka šio darbo, nesvarbu, kokiomis užduotimis ją užverčia viršininkai.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Vėlyvasis šou"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėlyvasis šou, kurią skaitytojams dovanoja Michael Connelly. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Connelly su knyga Vėlyvasis šou jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėlyvasis šou patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Connelly. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėlyvasis šou palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vėlyvasis šou" perkama kartu