0

Verslininko kelias į sėkmę

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2015-05-07 Gera knyga

Gera knyga. Nes iš tikro mintis, kad versle svarbiausia yra idėja - melaginga ir kurianti bereikalingas iliuzijas. Idėja yra labai mažas žingsnis.

Informacija

Verslininko kelias į sėkmę

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 334
  • ISBN ar kodas: 9786094210068

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Verslininko kelias į sėkmę" aprašymas
Nors įsteigiama milijonai smulkių įmonių, dauguma jų gyvuoja palyginti trumpai. Apskritai įmonių gyvavimo trukmė trumpėja. Šiandien veikia mažiau kaip trečdalis prieš 30 metų buvusių pirmaujančių Jungtinių Valstijų įmonių. Daugiau kaip pusė visų savarankiškai valdomų įmonių nustojo gyvuoti per penkerius metus nuo įsteigimo. Kadangi tik labai mažai įmonių auga pelningai, neišvengiamai kyla klausimas apie klaidas, kurios įvardintos šioje knygoje "Verslininko kelias į sėkmę".

Knygą "Verslininko kelias į sėkmę" sudaro trys dalys.

Pirmoji dalis skirta nustatyti, kur jūsų įmonė yra dabar, kokie jos privalumai ir trūkumai.

Antroji dalis padės išsiaiškinti, kur norėtumėte nuvesti savo įmonę ir kokias strategijas galite taikyti.

Trečioji dalis nagrinėja, kaip sieksite įmonės augimo tikslų, ir padeda dokumentuoti įmonės raidą naujame verslo plane.


Kiekvienoje knygos "Verslininko kelias į sėkmę" dalyje aptariami joms bendri esminiai vadybos dalykai:

• darbuotojai ir vadovybė;

• finansų valdymas ir kontrolė;

• rinkodara.

Kiekvienoje minėtų sričių kalbama apie elektroninį verslą, nes internetas suteikia naujų galimybių daugeliui įmonių.


Siekiant padėti jums iš karto pritaikyti idėjas savo įmonėje, pateikti klausimų sąrašai ir klausimynai. Skyrių pabaigoje skiriama užduotis, padedanti peržiūrėti aptartą temą pagal jūsų darbo įmonėje patirtį. Tvirtai tikime, kad visa vadybos teorija naudinga tik tiek, kiek galite pritaikyti ją savo versle siekdami pelno tikslų.


„Knygoje gausu pavyzdžių, nurodančių, ką daryti ir ko nedaryti, kad jūsų įmonė augtų."

The Independent


Remiantis Cranfieldo vadybos mokyklos atliktu tyrimu, knygoje nagrinėjamos įmonių„nugalėtojų" savybės, atkreipiant dėmesj į tai, kas svarbiausia, - kaip įmonei siekti pelningo augimo. Taip pat joje aptariamos problemos, su kuriomis, tikėtina, susidurs savininkų vadovaujamos įmonės, ir patariama, kaip jas numatyti ir išspręsti. Kartu pateikiamos užduotys ir naudingi praktikos pavyzdžiai. Kiekvienam verslininkui knyga padės atsakyti į šiuos svarbius klausimus:

• Kur mano įmonė yra dabar - kokie jos privalumai ir trūkumai?

• Ko įmonė gali pasiekti - kokią strategiją galime taikyti?

• Kaip sukurti išsamų verslo planą ir pasiekti augimo tikslus?


COLINAS BARROVV, buvęs Cranfieldo vadybos mokyklos Įmonių grupės vadovas, organizavo ir vadovavo Verslo augimo ir plėtros programai. Tai pati sėkmingiausia Jungtinėje Karalystėje verslininkams skirta programa. Jis yra knygos Financial Management for the SmallBusiness autorius ir The Business Plan VVorkbook bendraautoris.

ROBERTAS BROVVNAS Cranfieldo vadybos mokykloje vadovavo Įmonių programai magistrantams ir dėsto verslininkystės kursą, priklausantį verslo administravimo magistrantūros programai.

LIZ CLARKE yra kviestinė Cranfieldo vadybos mokyklos lektorė, skaito Verslo augimo ir plėtros programos kursą. Ji eina kelių įmonių neetatinės direktorės pareigas ir pataria didelėms bei mažoms augančioms įmonėms.


Iš anglų kalbos vertė Rasa Tuskenytė

2015-05-07

Gera knyga. Nes iš tikro mintis, kad versle svarbiausia yra idėja - melaginga ir kurianti bereikalingas iliuzijas. Idėja yra labai mažas žingsnis.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslininko kelias į sėkmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Verslininko kelias į sėkmę, kurią skaitytojams dovanoja Colin Barrow, Robert Brown, Lizz Clarke. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Colin Barrow, Robert Brown, Lizz Clarke su knyga Verslininko kelias į sėkmę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Verslininko kelias į sėkmę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Colin Barrow, Robert Brown, Lizz Clarke. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Verslininko kelias į sėkmę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Verslininko kelias į sėkmę" perkama kartu