0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 32,99 €
Kaina knygyne: 46,69 €*
Sutaupote: 13.70 € (30%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija


2021-06-30 32.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija" aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje „Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija“ kompleksiškai nagrinėjamas SVĮ verslininkų vadybinis potencialas internacionalizacijos procesų kontekste. Išskirtinis dėmesys skiriamas internacionalizacijos teorijų raidai, institucinės aplinkos suformuotoms aplinkybėms, ypač ES šalyse plėtojamai verslo paramos sistemai. Atskleidžiama verslininkų ir vadovų tarptautinė patirtis, įvertinamas turimas vadybinis potencialas, išryškinami dėsningumai ir pateikiami verslininkų vadybinio potencialo plėtojimo prioritetai.

Kolektyvinė monografija "Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija" skiriama akademinei bendruomenei, verslo atstovams ir praktikams, besidomintiems vadybinio potencialo ir internacionalizacijos klausimais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094596124

Parašykite atsiliepimą apie "Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Verslininkų vadybinis potencialas ir smulkaus ir vidutinio verslo įmonių internacionalizacija" perkama kartu