0
Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 0.30 € (4%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Verslo ekonomika

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • ISBN ar kodas: 9955-09-888-0

2020-09-30 8.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Verslo ekonomika" aprašymas

Vadovėlyje pateikiami verslo ekonominiai principai, verslo klasifikavimo sistemos, verslo idejos ir investicijų ekonominio pagrindimo metodai, smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo formos, nagrinėjama, kaip ekonominio efektyvumo ir tikslingumo požiūriu vertinti verslo aplinką, pagrįsti ekonominei veiklai būtinus materialinius, darbo ir finansinius išteklius, įvertinti investicijų efektyvumą, kaip parengti verslo plėtros ir konkurencingumo didinimo vidaus ir užsienio rinkos priemones ir programas.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo ekonomika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Verslo ekonomika, kurią skaitytojams dovanoja Kazys Lukaševičius, Bronislovas Martinkus, Romualdas Piktys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Lukaševičius, Bronislovas Martinkus, Romualdas Piktys su knyga Verslo ekonomika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Verslo ekonomika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Lukaševičius, Bronislovas Martinkus, Romualdas Piktys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Verslo ekonomika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Verslo ekonomika" perkama kartu