0

Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789955281641

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" aprašymas

Leidinyje "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" nagrinėjami aktualūs verslo finansų klausimai, skirti finansų sistemos esmei ir funkcijoms atskleisti, svarbiems jos valdymo tikslams ir elementams apibūdinti bei įvertinti.

Leidinys "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" skirtas pradedantiems studijuoti finansus, taip pat įstaigų vadybos, fundamentinių mokslų ir kt. programų studentams, kuriems būtina susiformuoti bendrą finansų sampratą ir valdymo pagrindus.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai, kurią skaitytojams dovanoja A. V. Rutkauskas, V. Sūdžius, V. Mackevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. V. Rutkauskas, V. Sūdžius, V. Mackevičius su knyga Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. V. Rutkauskas, V. Sūdžius, V. Mackevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" perkama kartu