TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.79 SoldOut

Knygos "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" aprašymas

Leidinyje "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" nagrinėjami aktualūs verslo finansų klausimai, skirti finansų sistemos esmei ir funkcijoms atskleisti, svarbiems jos valdymo tikslams ir elementams apibūdinti bei įvertinti.

Leidinys "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" skirtas pradedantiems studijuoti finansus, taip pat įstaigų vadybos, fundamentinių mokslų ir kt. programų studentams, kuriems būtina susiformuoti bendrą finansų sampratą ir valdymo pagrindus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai", Aleksandras Vytautas Rutkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksandras Vytautas Rutkauskas su knyga "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandras Vytautas Rutkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Verslo finansai: sistema, struktūra ir elementai" perkama kartu