0

Verslo genijus

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9785415021048

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Verslo genijus" aprašymas
Garsus visame pasaulyje verslo strategijų kūrėjo P. Fisko knyga tyrinėja strategijos ir inovacijų svarbą, lyderystę ir pokyčius versle, transformaciją pačioje asmenybėje, valdančioje verslą, o taip pat padeda susiorientuoti, kaip plėtoti verslą, kad jis būtų pelningas, kaip išlaikyti verslo augimą sausakimšoje ir problematiškoje rinkoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo genijus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Verslo genijus, kurią skaitytojams dovanoja Peter Fisk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter Fisk su knyga Verslo genijus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Verslo genijus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Fisk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Verslo genijus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Verslo genijus" perkama kartu