0

Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai

Internetu: 8,50 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.49 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094592560

2020-07-31 8.5 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Monografijoje "Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai" nagrinėjami verslo ir kitokios organizuotos veiklos informacijos poreikiai, jų tenkinimo keliai ir priemonės, informacinių technologijų vaidmuo. Daugiausia dėmesio ski­riama informacinių poreikių tenkinimo efektyvumui ir jam įtaką darantiems veiksniams, kurių poveikis įvairiose poreikių spektro dalyse yra nevienodas.
Autoriaus atlikti tyrimai telkiami į sudėtingesnėje informacinėje veikloje kylančius poreikius, daugiausia siejamus su valdymo sprendimų parama ir verslo analitika. Remiantis tyrimų rezultatais apibrėžiami ir pagrindžiami efektyvaus informacijos poreikių tenkinimo principai ir informacinių technologijų potencialas sprendžiant esminius informacijos poreikių tenkinimo srities prieštaravimus.

Monografija "Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai" ski­riama tyrėjams, studentams ir dėstytojams, kuriems aktuali informacinių poreikių tenkinimo problematika. Ji gali būti naudinga ir praktikams – šiuolaikinių informacinių sistemų projek­tuotojams, diegėjams ir vartotojams, kurių interesai tiesiogiai susiję su monografijos proble­matika.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu