0

Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika

  • Nuolaida knygai -32%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,19 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 8.80 € (32%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786094579608

2021-03-31 19.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" aprašymas

Leidinyje "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" pateikiamos verslo idėjų paieškos ir plėtotės, verslo analizės ir planavimo, verslo plėtros teoriniai pagrindai bei praktinio pritaikymo galimybės.
Knygoje akcentuojami pagrindiniai verslo komponentai, verslo funkcionavimo sąlygos, daug dėmesio skiriama verslo vizijai ir misijai, tikslų formulavimo esmei. Detalizuojama įvairių verslo funkcijų analizių eiga, metodai ir modeliai.
Išskirtinis dėmesys skiriamas verslo plėtrai, aptariama jos samprata, strategijos projektavimo eiga, detalizuojami integracijos, puolimo, diversifikacijos, gynybinės strategijos tipai. Autoriai pabrėžia darnios plėtros svarbą ir apibūdina darnios plėtros teoriją, susistemina darnaus verslo sampratą, išskiria priemones, padedančias įmonėms tapti darniomis, apibūdina darnaus investavimo koncepciją, išskiria žaliosios ekonomikos ir žaliojo verslo idėją.
Knygoje "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" apžvelgiami Lietuvos ir užsienio mokslinėje literatūroje nagrinėjami verslo analizės ir planavimo, plėtos klausimai.

Vadovėlis "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" skiriamas verslo vadybos, įstaigų vadybos, organizacijų vadybos, ekonomikos inžinerijos, verslo logistikos, verslo analitikos, nekilnojamojo turto vadybos bakalauro ir magistro studijų programų studentams. Šiuo vadovėliu galės naudotis visi, kurie siekia įgyti verslo kūrimo ir plėtros žinių.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Verslas. Ekonomika

Romualdas Ginevičius, Virginija Grybaitė, Giedrė Lapinskienė, Kęstutis Peleckis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Ginevičius, Virginija Grybaitė, Giedrė Lapinskienė, Kęstutis Peleckis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" perkama kartu