0

Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika

  • Nuolaida knygai -32%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,19 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 8.80 € (32%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786094579608

2020-08-31 19.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" aprašymas

Leidinyje "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" pateikiamos verslo idėjų paieškos ir plėtotės, verslo analizės ir planavimo, verslo plėtros teoriniai pagrindai bei praktinio pritaikymo galimybės.
Knygoje akcentuojami pagrindiniai verslo komponentai, verslo funkcionavimo sąlygos, daug dėmesio skiriama verslo vizijai ir misijai, tikslų formulavimo esmei. Detalizuojama įvairių verslo funkcijų analizių eiga, metodai ir modeliai.
Išskirtinis dėmesys skiriamas verslo plėtrai, aptariama jos samprata, strategijos projektavimo eiga, detalizuojami integracijos, puolimo, diversifikacijos, gynybinės strategijos tipai. Autoriai pabrėžia darnios plėtros svarbą ir apibūdina darnios plėtros teoriją, susistemina darnaus verslo sampratą, išskiria priemones, padedančias įmonėms tapti darniomis, apibūdina darnaus investavimo koncepciją, išskiria žaliosios ekonomikos ir žaliojo verslo idėją.
Knygoje "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" apžvelgiami Lietuvos ir užsienio mokslinėje literatūroje nagrinėjami verslo analizės ir planavimo, plėtos klausimai.

Vadovėlis "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" skiriamas verslo vadybos, įstaigų vadybos, organizacijų vadybos, ekonomikos inžinerijos, verslo logistikos, verslo analitikos, nekilnojamojo turto vadybos bakalauro ir magistro studijų programų studentams. Šiuo vadovėliu galės naudotis visi, kurie siekia įgyti verslo kūrimo ir plėtros žinių.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai


Dažniausiai su "Verslo kūrimo ir plėtros projektavimas: teorija ir praktika" perkama kartu