0
5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-08-14 Otilija

Kiekvienam patarciau perskaityti sita knyga. Paprasta kalba isaiskinti sudetingi dalykai . Nebutina buti verslininku , kad skaityti sita knyga. Sitos zinios gali keisti gyvenima

Informacija

Verslo mokykla

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786099509020

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Verslo mokykla" aprašymas

Robertas Kijosakis pripažįsta tinklinės rinkodaros siūlomų galimybių vertę ir atskleidžia šias vertes šioje knygoje, „Verslo mokykla žmonėms, kuriems patinka padėti kitiems“, neišskirdamas kokios nors konkrečios šios verslo šakos organizacijos.
„Tapti turtingu dabar lengva kaip niekada anksčiau, – sako Robertas. – Man prireikė daugiau nei 30 metų ir dviejų verslo bankrotų, kad įgyčiau išsimokslinimą ir patirtį, kurių reikia sėkmingo verslo sukūrimui. Tinklinė rinkodara siūlo paruoštą verslo sistemą kiekvienam, norinčiam pradėti kontroliuoti savo finansinę ateitį.“
„Mano turtingasis tėtis mokė mane, kad vienas galingiausių žodžių verslo pasaulyje yra „tinklas“. Jis sakė: „Turtingiausi pasaulio žmonės ieško tinklų bei kuria juos patys; visi kiti ieško darbo. Jūs galite turėti puikiausią idėją ar produktą, bet jums pasiseks tik tokiu atveju, jei jūs turėsite tinklą, per kurį praneštumėte apie tai žmonėms, ir paskirstymo tinklą, per kurį tai parduotumėte“.

2013-08-14

Kiekvienam patarciau perskaityti sita knyga. Paprasta kalba isaiskinti sudetingi dalykai . Nebutina buti verslininku , kad skaityti sita knyga. Sitos zinios gali keisti gyvenima

2009-11-27

Vertinu R.Kijosakio knygas. Paskutinė mano perskaityta knyga yra \"Verslo mokykla\". Joje, kaip ir kituose R.Kijosakio knyguose, aš radau atsakymus į klausimą \"kodėl\". Man tai gyvenimo mokykla, ne vien verslo galimybės.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo mokykla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Verslo mokykla, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Verslo mokykla aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Verslo mokykla už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Verslo mokykla? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Verslo mokykla" perkama kartu