⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete

Kaina: 23,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 23.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete" aprašymas

Visi, pradedantieji verslą, susiduria su tais pačiais verslo kūrimo žingsniais. Tas, kuris šiandien mums atrodo tebuvo idėją turintis žmogus, sukūręs unikalų pavadinimą, įvaizdį ir pasiūlęs rinkai reikalingą produktą ar paslaugą.

Knyga „Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete“ - tai septynių žingsnių verslo kūrimo ir auginimo gidas.

1 žingsnis - atrasti ir patikrinti idėją, aprašyti verslo strategiją.

2 žingsnis - sudaryti verslo planą.

3 žingsnis - įregistruoti verslo formą ir, jei reikia, gauti licencijas.

4 žingsnis - sukurti vientisą, atpažįstamą verslo įvaizdį.

5 žingsnis - sukurti interneto svetainę.

6 žingsnis - susipažinti su skaitmeninės rinkodaros priemonėmis ir kanalais.

7 žingsnis - efektyviai auginti pardavimų apimtis.

Šis pagalbininkas skirtas visiems, kurie svarsto paversti savo mėgstamą veiklą ar idėją pelningu verslu.

Gitana Ginkevičė yra baigusi informacinių technologijų magistro studijas, nuo 2012-ųjų aktyviai praktikuojasi taikydama skaitmeninę ri arą. inių skaitmeninės rinkodaros mokymų lektorė, pradedančiųjų verslininkų mentorė, konsultuojanti. kaip, pasitelkiant technologijas, galima populiarinti savo verslą ir aktyvinti pardavimus.

„Vystant savo veiklą man buvo įdomios dvi sritys - programavimas ir rinkodara. Sunku buvo apsispręsti, kas svarbiau, todėl žinias gilinau ir aktyviai dirbau abiejose srityse. Tapau rinkodarą išmanančia inžiniere. Dabar man nesunku sukurti intemetinj projektą ir jį išreklamuoti skaitmeninėje erdvėje. Atradimais ir patirtimi dalijuosi praktiniuose skaitmeninės rinkodaros mokymuose bei verslo kūrimo ir plėtojimo portale „Verslo sparnai“. Svarbiausius žingsnius aprašiau šioje knygoje.“


  • Autorius: Gitana Ginkevičė
  • Leidėjas: Projektų grupė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 367
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099586717

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Gitana Ginkevičė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gitana Ginkevičė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Verslo sparnai. Kaip įkurti ir plėtoti verslą internete" perkama kartu