⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Verta išsaugoti santuoką

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Verta išsaugoti santuoką" aprašymas

Kiekvienoje šeimoje būna geresnių ir blogesnių dienų. Bet ką daryti, kai santykiai pašlyja tiek, kad skyrybos atrodo vienintelė teisinga išeitis? Skirtis? O gal visgi taip lengvai nepasiduoti ir pabandyti išsaugoti šeimą?

Knygoje "Verta išsaugoti santuoką" autorius Jacek Pulikowski įvardija santuokos krizės priežastis, pataria, kaip bendrauti šeimoje ir išmokti vertinti savo antrąją pusę, paaiškina, kodėl kyla konfliktų su uošviais, ką daryti ir ko nedaryti, kad santuoka būtų laiminga.

Iš lenkų kalbos vertė Vaiva NarušienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Verta išsaugoti santuoką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religija ir teologija

Jacek Pulikowski pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Verta išsaugoti santuoką", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Verta išsaugoti santuoką" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Verta išsaugoti santuoką" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Verta išsaugoti santuoką"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jacek Pulikowski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Verta išsaugoti santuoką" perkama kartu