⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 18,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-25 Rita


2023-03-31 18.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę" aprašymas

„Retai kada mūsų atmintyje iškyla patirtys, kai neabejojome savo verte, priėmėme ją kaip duotybę, natūralų ir tikrą dalyką, kaip kad kvėpavimas, žaidimai ar gyvūnų formos sausainukai.“
Dr. Kellis Flanaganas

Dr. Kellis Flanaganas žinomas milijonams skaitytojų dėl savo vaikams parašytų laiškų, kuriais dalijasi asmeniniame tinklaraštyje. Laiškuose (keletą jų rasite ir šioje knygoje) gausu meilės, išminties ir patarimų, kurių vaikams prireiks ateityje.

Knyga „Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę“ skirta mūsų vidiniam vaikui, pasirengusiam išgirsti neginčytiną tiesą: tavęs pakanka, nesi vienišas, tu svarbus. Autorius dalijasi svarbiausia savo klinikinio darbo su pacientais įžvalga: gimei turėdamas tam tikrą tikslą, tačiau negali prabusti ir jo atrasti, jei nepriėmei savęs kaip verto ir mylimo. Tai padaręs, save mylėti leisi ir kitiems.

Kurdamas širdį virpinančius pasakojimus ir remdamasis įžvalgomis bei krikščioniško tikėjimo išmintimi, kad visi mes „įkvepiantys, transcendentinės ir neribotos Meilės nešėjai“, Flanaganas kviečia prisiminti tikrąją tiesą apie kiekvieną iš mūsų – esame verti meilės.

Dr. Kellis Flanaganas yra licencijuotas klinikinis psichologas ir „Artisan Clinical Associates“ Napervilyje (Ilinojaus valstija, JAV) įkūrėjas. 2012 m. jis suprato, kad rašymas – jo gyvenimo aistra, apie kurią anksčiau nieko nežinojo. Paklusęs savo širdies troškimui, jis sukūrė itin populiarų tinklaraštį „UnTangled“. Kellis vedęs klinikinę psichologę Kellę. Kelių šeimynoje (taip juos vadina draugai ir šeimos nariai) auga trys vaikai, su kuriais laikomasi susitarimo: tėvai moko vaikus, kaip užaugti, o šie tėvus, kaip likti vaikais.


  • Autorius: Kelly Flanagan
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786099576589

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-25

2021-10-05

Gydanti, pakelianti, padedanti pamilti save, knyga.

2021-10-05

Parašykite atsiliepimą apie "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Kelly Flanagan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kelly Flanagan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vertas meilės. Kaip priimti tikrąją tiesą apie save ir patirti gyvenimo pilnatvę" perkama kartu