0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo

Kaina internetu: 18,49 €
Kaina knygyne: 36,39 €*
Sutaupote: 17.90 € (50%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 18.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" aprašymas

Pritariant minčiai apie netolygų globalizacijos poveikį šalies, visuomenės ir asmens gyvenimui, knygoje "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" siekiama aptarti vertybes ir ugdymą iš kaitos ir stabilumo perspektyvos. Laikomasi požiūrio, kad orientacija vien į pokyčius trukdytų įsigilinti į vertybių raidos ir ugdymo procesus, o vien į stabilumą - naujai apmąstyti vertybių ir ugdymo prioritetus ir jų prasmę.

Metodologinėmis tyrimo prieigomis pasirinkus tarpdisciplininį, sisteminį ir hierarchinį principą, ryškinamos ne tik vertybių sampratos, statuso ir turinio raiškos tendencijos, apibūdinamos paauglių vertybių internalizacijos linkmės, bet ir išskleidžiamos ugdymo įtakos vertybių kaitai ir stabilumui prielaidos, tarp jų mokymą(si) traktuojant kaip perspektyvų vertybių ugdymo veiksnį.Parašykite atsiliepimą apie "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Vanda Aramavičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vanda Aramavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" perkama kartu