-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis

Kaina: 19,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 19.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis" aprašymas

Koks būtų svarbiausias žingsnis, kurį galėtum žengti, kad susikurtum kupiną įkvėpimo visavertį gyvenimą, apie kurį svajoji?
Galbūt tavo galvoje sukasi atsakymai: „pradėti taupyti pinigus“, „susirasti geresnį darbą“ arba „gauti paaukštinimą“.
O galbūt galvoji apie kitus dalykus ir atsakytum: „susirasti gyvenimo partnerį“, „susilaukti vaikelio“ arba „sustiprinti santuoką“.
Gal atsakymai bendro pobūdžio: „vėl pradėti mokytis“, „daugiau keliauti“, „daugiau laiko skirti dvasiniam tobulėjimui“.

Bet kuris iš šių variantų gali padėti susikurti geresnį, gal net prasmingesnį gyvenimą. Tačiau atskirai nė vienas iš jų netaps raktu, padedančiu žengti gyvenimo keliu ir siekti to, kas lemta.

Kodėl? Nes kol nesuprasi, kas tau svarbiausia, kas iš tiesų tave įkvepia, kas iš tikrųjų esi ir koks tikrasis tavo tikslas, tol tikra pilnatvė ir įkvepiantis gyvenimas bus nepasiekiamas. Bandysi gyventi kitų primestą gyvenimą, vadovaudamasis kitų žmonių – tėvų, mokytojų, viršininkų ar sutuoktinių – vertybėmis ir prioritetais.
Tai veda į nusivylimą.

Todėl, vienas svarbiausių veiksmų, kurių galėtum imtis – išsiaiškinti, kas tau svarbiausia. Išsiaiškinti savo aukščiausias vertybes!

Ši knyga „Vertybių faktorius. Įkvepiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis“ skirta kiekvienam žmogui...

Kuriam vis dar nepavyko išsiaiškinti iš kur atsiranda vidinė motyvacija veikti: grįžus po įtemptos dienos kartais mes turime jėgų daryti kažką daugiau, o kartais tiesiog norime kristi į lovą ir ilsėtis. Knygoje “Vertybių Faktorius” rasite atsakymą kaip atrasti vidinį motyvacijos šaltinį dalykams kuriuos norite atlikti ir kaip dienos pabaigoje turėti daugiau energijos nei dienos pradžioje?

Kuriam žmonių elgesys ir jo motyvai yra įdomūs, tačiau kartais nesuprantami: už kiekvienos pasaulio sistemos, verslo, šeimos sprendimų ir t.t. slypi žmogus su savo motyvais, kurių mes ne visuomet suprantame. Knygoje “Vertybių Faktorius” jūs atrasite atsakymus kodėl žmonės priima vienokius ar kitokius sprendimus. Suvokdami tai, galėsite „skaityti“ žmonių elgesį, kuris pasako daug daugiau, nei žmogaus žodžiai.

Kuriam vis dar nepavyko išsiaiškinti kokia yra jo gyvenimo esmė: sutiksiu su jumis – tai nėra lengva. Greičiausiai tai yra vienas sunkiausių tuo pačiu ir pačių įdomiausių klausimų kokius žmogus gali atsakyti. Knygoje “Vertybių Faktorius” rasite įdomius pasvarstymus, teoriją, mokslą analizuojantį gyvenimo prasmę ir metodus kurie jums padės išgryninti savo gyvenimo esmę.

Kuriam smalsu tobulėti ir mokintis, tačiau nesiseka pritaikyti įgautas žinias: žinios be pritaikymo yra tik informacija. Norint pasiekti didesnius rezultatus, svarbu išmoktas žinias pritaikyti praktikoje. Šioje knygoje pateikiami atsakymai kodėl kai kurias žinias sugebame pritaikyti, o kai kurias tiesiog pamirštame. Perskaitę knygą suvoksite kaip maksimaliai panaudoti visas turimas žinias.

Kuris yra užstrigęs neįkvepiančioje ar atsibodusioje karjeroje: kiekvienam iš mūsų pasitaiko šis karjeros etapas. Tai yra labai normalu. Šioje knygoje jūs suprasite kodėl jūsų karjera ar verslas jūsų nebedaro laimingais ir ką daryti tokiu atveju, kad grąžintumėte meilę darbui ir džiaugsmą gyvenimui.

Kuris ieško atsakymų kaip atstatyti santykį su artimu žmogumi: surasti lygiavertį, tavo misiją ir gyvenimo būdą suprantantį partnerį šiais laikais yra itin sunku. Santykių tema yra numeris vienas populiariausia tema socialinėje medijoje. Ne be priežasties. Šioje knygoje rasite unikalią ir laiko patikrintą paslaptį kuri leis ne tik atstatyti santykius su artimais žmonėmis – mama, tėčiu, sese ar broliu – tačiau taip pat rasite ir unikalų būdą kaip patiesti tvirtą pagrindą santykiui su antrąja puse.

Kurį kamuoja žemas imunitetas ir žema energija: šiuolaikiniame medicinos pasaulyje daktarai jau pripažįsta, kad mintys daro įtaką jūsų fiziologijai. Fiziologiniai simptomai tokie kaip dažnas sergamumas ar energijos trūkumas yra tiesiogiai susijęs su jūsų daromais veiksmais ir sprendimais kiekvieną dieną.

Šioje John F. Demartini knygoje „Vertybių faktorius. Įkvepiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis“ rasite....

Kaip įveikti sunkumus ir iššūkius:
Kiekvienas asmuo susiduria su sunkumais gyvenime. Kai kuriais atvejais mes šiuos sunkumus priimame kaip pamokas ir juos įveikiame, ir kai kurių sunkumų bijome ir vengiame. Perskaitę knygą jūs suprasite kodėl mes vengiame sunkumų ir kaip juos įveikiant išmokti svarbiausias pamokas.

Kaip atrasti gyvenimo esmę:
Kas yra gyvenimo esmė, kodėl mes jos ieškome ir dažnai nerandame? Tai yra vienas svarbiausių klausimų kuriuos žmogus užduoda sau. Kai kuriems pavyksta atrasti savaime, o kitiems atrasti savo gyvenimo esmę sunkiau. Šioje knygoje rasite atsakymus į šiuos svarbius klausimus.

Kaip susikurti pilnavertį gyvenimą:
Kaip atrodytų tavo gyvenimas kupinas meilės ir kilnios misijos, pažadinto genialumo, įkvepiančios karjeros, vis didėjančios finansinės grąžos bei socialinės įtakos, nuostabių santykių ir dienų kupinų energijos? Tai yra pilnaverčio gyvenimo paslaptis, kuri atskleidžiama šioje knygoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

John F. Demartini pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John F. Demartini tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vertybių faktorius. Įkvėpiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis" perkama kartu