0

Vertybių tironija ir politika

Informacija

Vertybių tironija ir politika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vertybių tironija ir politika" aprašymas
Knygos tikslas – įrodyti, kad modernusis mokslas yra pagrindinis vertybių tironijos kūrėjas, o liberalus politinis neutralumas yra šališkas mokslinio mąstymo atžvilgiu. Dauguma demokratinių visuomenių piliečių yra tironijos priešai. Tačiau ši aplinkybė jų neapsaugo nuo vertybių tironijos. Mąstymas vertybėmis užkrėtė piliečių mąstymą ir kalbą. Liberalų propaguojamas vertybių neutralumas nėra tai, kuo jį bandoma pristatyti. Po politiniu neutralumu slepiasi mokslinio mąstymo įtaka. Samprotavimai apie vertybinį neutralumą įtvirtina liberalizmo politinės filosofijos principus.

Parašykite atsiliepimą apie "Vertybių tironija ir politika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vertybių tironija ir politika, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Jokubaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Jokubaitis su knyga Vertybių tironija ir politika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vertybių tironija ir politika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Jokubaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vertybių tironija ir politika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vertybių tironija ir politika" perkama kartu