Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vestibulometrija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 12.31 SoldOut

Knygos „Vestibulometrija“ aprašymas

Monografijoje nagrinėjami vestibulinio nistagmo ir statokinetinės sistemos įvertinimo mechanizmai ir kriterijai. Apžvelgiamos vestibulinio nistagmo biologinio tikslingumo ir nistagminės akių motorikos metodologinės problemos, patikslinamos vestibulologijos ir fiziologijos sąvokos ir vaizdiniai, susiję su erdvės suvokimo procesais, somatinių ir vegetacinių reakcijų formavimusi. Pateikiama tradicinių, netradicinių ir naujų kalorinės vestibulometrijos metodų reikšmė klinikinėje diagnostikoje, atlikta kalorinės vestibulometrijos metodų sistematizacija ir jų lyginamoji analizė diagnozuojant galvos svaigimą sukeliančias ligas otorinolaringologinėje, neurochirurginėje ir neurologinėje klinikose.
Knyga skiriama gydytojams otorinolaringologams, neuropatologams, neurochirurgams, neurofiziologams, naudinga medicinos specialybių studentams, mokslo ir praktikos tikslams.


  • Autorius: Viktoras Pivrikas
  • Leidėjas: Armageda
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 141
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-31-159-4

Parašykite atsiliepimą apie „Vestibulometrija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Viktoras Pivrikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Vestibulometrija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Vestibulometrija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Vestibulometrija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Vestibulometrija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktoras Pivrikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Vestibulometrija“ perkama kartu