0
Vestuvės bus!
7.89 InStock

Vestuvės bus!

Internetu: 7,89 €
Knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vestuvės bus!

  • Leidėjas: Magilė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786098159226

7.89 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Vestuvės bus!" - antroji Ligitos Juknevičiūtės knyga, romano „Vestuvių nebus!" tęsinys.

Jausminga ir nuolat į komiškas istorijas įsivelianti Vaiva, santūrusis snaudžiantis vulkanas - jos mylimasis Saulius, aistringasis gundytojas ir dykumų princas Tahiras, paslaptingoji meilės nusikaltėlė Andžela, lengvabūdiškoji dainininkė Mamuka — visi pirmosios knygos herojai vėl susitiks egzotiškoje šalyje, nes gelbės dingusį Mamukos kūdikį ir gaudys nusikaltėlius.
„Vestuvės bus!" - tai smagi detektyvinė meilės nuotykių komedija, paskaninta lietuviškų realijų, dramos ir idealistinių idėjų motyvais.

"Moterys yra tokios nenuspėjamos... Jos mane priverčia daryti keisčiausius dalykus ir net tapti geresniu žmogumi, kuriam rūpi pabėgėlių problemos, o ne tik žirgų lenktynės. Ar aš galėjau būti laimingas be Vaivos, nors ir taip turiu dvi nuostabias žmonas?"
TAHIRAS

"Nesitikėjau, kad vėl pamatysiu savo princą Tahira, nors, ką čia slėpti, po to, kai jis buvo deportuotas, paslapčia svajojau įsitikinti, ar jis mane dar prisimena."
VAIVA

"Maniau, kad supūsiu tam kalėjime Lenkijoje, bet ištrūkau i laisvę, buvau pagrobta nusikaltėlių ir kalinama, tada bėgau, gelbėjau kitus ir net atradau naują meilę."
ANDŽELA

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu