0

Vestuvių svečias

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vestuvių svečias

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786098233278

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vestuvių svečias" aprašymas

Zara Stoneley parašė romantinę komediją, kuri įtraukia ir žavi natūralumu, tikroviškumu ir pritrenkiančiu humoru. „Vestuvių svečias“ pasakoja apie tai, kaip paprastas nekaltas melas gali pakeisti net keletą gyvenimų.

Kai Samanta Dženkisn pakviečiama į geriausios draugės vestuves vyriausiąja pamerge, džiaugsmui nėra ribų. Samantai tai svajonės išsipildymas ir nuostabus draugystės įprasminimas. Tačiau ne viskas taip paprasta. Pasirodo, vyriausiuoju pabroliu pakviestas buvęs Samantos vaikinas, kuris jau turi naują draugę. Ir tarsi viso to dar būtų maža, jo naujoji draugė laukiasi!

Žinoma, Samanta visiems sakė, kad ji taip pat turi naują vaikiną, tačiau tai... netiesa. Nelieka nieko kita, tik gelbėtis iš šios keblios situacijos vieninteliu įmanomu būdu – pasisamdyti profesionalų aktorių.

Samantos vaikino darbą atlikti teks gražuoliui aktoriui Džeikui Porteriui. Savo vaidmenį jis atlieka tiesiog tobulai ir niekas net neabejoja, kad Džeikas iki ausų įsimylėjęs Samantą. Problema iškyla tik tuomet, kai Samanta staiga suvokia, kad ji nėra tikra, jog Džeikas vaidina…

Su kiekvienu knygos „Vestuvių svečias“ puslapiu vestuvių savaitė Škotijoje tampa vis įdomesnė.

„Ši knyga privertė mane šypsotis nuo pradžios iki pabaigos. Kiekvienai merginai reikia Džeiko, kuris ją palaikytų.“
Rašytoja Jules Wake

„Priverčia garsiai kvatoti, verkti iš džiaugsmo ir patikėti laimingomis pabaigomis. Man labai patiko.“
Rašytoja Cressida McLaughlin

„Knygoje telpa viskas, ko tikiuosi iš romantinės komedijos: romantika, komedija, žavus vyras... Paprastas, malonus būdas pabėgti nuo kasdienybės.“
Rachel Random Reads

Zara Stoneley – anglų rašytoja, bestselerio „Vestuvių svečias“ autorė. Z. Stoneley rašo romantines, linksmas istorijas, labiausiai mėgsta rašyti apie britišką kaimą ir įvairias kaimiškas vietoves.
Gimė Stafordšyre, šiuo metu gyvena tarp Češyro ir Barselonos. Jos namai Češyre – tai jauki vieta kaime, panaši į tas, apie kurias autorė mėgsta rašyti savo knygose. Čia ji gyvena apsupta žirgų, šunų, kačių. Yra išbandžiusi nemažai įvairių darbų – turėjo šunų priežiūros saloną, dirbo mokytoja, taip pat yra dirbusi veterinarijos klinikoje. Tačiau kaip pati sako, visuomet svajojo būti rašytoja. Pirmasis jos bestseleris buvo erotinis romanas, tačiau po to autorė pradėjo rašyti romantines istorijas.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Lukoševičė

Parašykite atsiliepimą apie "Vestuvių svečias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vestuvių svečias, kurią skaitytojams dovanoja Zara Stoneley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zara Stoneley su knyga Vestuvių svečias jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vestuvių svečias patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zara Stoneley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vestuvių svečias palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vestuvių svečias" perkama kartu