0

Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9986456134

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai" aprašymas
Leidinyje pirmą kartą pateikiami apibendrinti duomenys apie Lietuvos veterinarijos akademijos auklėtinius, tapusius mokslininkais nuo Akademijos įkūrimo (1936 m.) iki 2005 m. Aprašomi 383 asmenų gyvenimo faktai, nurodomi disertacijų pavadinimai, mokslinių darbų kryptys, išleistos knygos, visuomeninė veikla. Į leidinį įdėta 350 aprašomųjų asmenų nuotraukų.Leidinyje yra sutrumpinimų, svarbesnių šaltinių sąrašai, mokslininkų pavardžių rodyklė.

Parašykite atsiliepimą apie "Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Veterinarinės medicinos ir zootechnikos mokslininkai" perkama kartu