0

Veterinarinės patologijos atlasas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Veterinarinės patologijos atlasas

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 276
  • ISBN ar kodas: 9786094730955

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Veterinarinės patologijos atlasas" aprašymas

Naujausias leidinys, skirtas veterinarijos gydytojams ir veterinarinės medicinos studentams – „Veterinarinės patologijos atlasas“. Dviejų veterinarijos gydytojų, mokslininkių Nomedos Juodžiukynienės ir Albinos Aniulienės sudarytas atlasas pagelbės daugeliui gydytojų, susiduriančių su sudėtingesnėmis gyvūnų ligomis.


Informacija apie įvairių gyvūnų patologinius procesus, jų priežastis ir tyrimus, kuri pateikiama „Veterinarinės patologijos atlase“, padės pagilinti žinias tiek privatiems veterinarijos gydytojams, tiek mokslininkams ar klinicistams. Šis atlasas yra ne tik puiki mokomoji priemonė, bet ir geras įrankis kasdieniame veterinarijos gydytojų darbe.


Gausios, moksliškai pagrįstos žinios ir atsakymai į klausimus, dažnai kylančius gydantiems gyvūnus pateikiami drauge su puikiomis iliustracijomis. Vaizdinė medžiaga itin svarbi – ji papildo ir paaiškina patologinių procesų esmę, ypač naudinga dar tik studijuojantiems ar veterinarijos gydytojams rezidentams. Pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis, „Veterinarinės patologijos atlasas“ iliustruotas itin kokybiškomis makro- ir mikrofotografijomis, kurios daugeliui atstos darbą mikroskopu.


Ryškiose nuotraukose – šunų, kačių, arklių, vištų, pitonų ir kitų gyvūnų įvairių organų patologijos su grafinėmis nuorodomis ir paaiškinimais.


N. Juodžiukynienė  yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos Veterinarinės patobiologijos katedros docentė, taip pat su studentais dirba Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikoje, kuri yra universiteto Veterinarijos fakulteto padalinys. Pati gydytoja yra priglaudusi ne vieną gyvūną ir rūpinasi sergančiais. 2013 metais pasirodė jos knyga „Citologinis tyrimas. Šunų ir kačių navikų citologija“, kurioje aptariamos dažniausios citologinės medžiagos ėmimo, ruošimo, citologinių pakitimų interpretavimo ir diagnozavimo problemos.


Albina Aniulienė yra Lietuvos veterinarijos gydytoja, biomedicinos mokslų daktarė. 1981 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją. 1987 m. Nuo 1981 m. Lietuvos veterinarijos akademijos dėstytoja, nuo 2007 m. profesorė, buvo Veterinarijos fakulteto dekanė, šiuo metu – Veterinarijos akademijos Veterinarinės patobiologijos katedros profesorė. Stažavosi Švedijoje, Norvegijoje, Lenkijoje. A. Aniulienė yra paskelbusi per 50 mokslinių straipsnių ir yra trijų knygų bendraautorė: „Gyvulių poskerdiminės ekspertizės vadovas“, „Paukščių poskerdiminės veterinarinės ekspertizės vadovas“ ir „Makroskopiniai ir mikroskopiniai organų ir audinių tvrimai“. „Veterinarinės patologijos atlasas“ – naujausia jos knyga, parašyta drauge su N. Juodžiukyniene.

Parašykite atsiliepimą apie "Veterinarinės patologijos atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Veterinarija

Nomeda Juodžiukynienė, Albina Aniulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Veterinarinės patologijos atlasas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Veterinarinės patologijos atlasas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Veterinarinės patologijos atlasas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Veterinarinės patologijos atlasas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nomeda Juodžiukynienė, Albina Aniulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Veterinarinės patologijos atlasas" perkama kartu