-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas

3.3
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-09 Deimantė


2022-06-30 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas" aprašymas

„JAV lietuvaitė Silvia Foti parašė knygą apie savo senelį Joną Noreiką – tiksliau, apie savo santykį su seneliu, – kuri spėjo pas mus išgarsėti dar nepasirodžius lietuviškam leidimui. Dabar vertimas tampa prieinamas skaitytojui. Su knyga verta susipažinti kiekvienam, nes ji ne tik yra svarus indėlis į diskusiją apie Holokaustą Lietuvoje, bet ir liečia itin jautrius moralinius ir psichologinius klausimus. <…>“
Tomas Venclova

„Prieš mus – įtraukus žurnalistinis tyrimas, asmeninė istorija, sudėliota kaip detektyvas, augant knygos įtampai virstantis kraupiu trileriu. Jono Noreikos-Generolo Vėtros anūkė žingsnis po žingsnio tyrinėja dramatišką senelio gyvenimą karo mėsmalėje. <…>“
Gintautas Mažeikis, VDU filosofijos profesorius

Žurnalistė Silvija Kučėnaitė-Foti (gim. 1961) užaugo Čikagos lietuvių bendruomenėje, klausydamasi istorijų apie savo senelio nuopelnus kovojant už Lietuvos laisvę. Jis – Birželio sukilimo organizatorius, Štuthofe jį kalino naciai, o grįžusį į Lietuvą nužudė KGB.

Mama prieš mirtį paprašė dukros užbaigti jos misiją – įamžinti Generolo Vėtros atminimą knygoje. Silvia sutiko. Viešnagės Lietuvoje metu ji sužinojo: yra žmonių, manančių, kad Noreika, nacių okupacijos metu būdamas Šiaulių apskrities viršininku, prisidėjo prie Holokausto.

Šiuose beletrizuotuose atsiminimuose „Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas“ autorė pateikia 20 metų trukusį savo tyrimą. Tai sunki pačios autorės kelionė siekiant sužinoti tiesą. Knygoje pateikti ir įtaigūs Noreikos bendražygių portretai, jų prisiminimai.


  • Autorius: Silvia Foti
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275159
  • Vertėjas: Matas Geležauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-25

gėda matyti prekyboje, šališka fakto klaidų virtinė

2022-05-15

neverta popieriaus ant kurio parasyta

2022-05-09

2022-03-02

2022-02-19

Puiki knyga apie tiesos paieškas ir melų atsisakymą

2022-02-14

Apie J. Noreiką: smėlio karjerų generolas, fantomų armijos vadas, antisemitas, gebėjęs tik kariauti su beginkliais.

2022-02-12

Tokia knyga negali būti vertinama rimtai

Parašykite atsiliepimą apie "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Holokaustą

Silvia Foti pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Silvia Foti tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas" perkama kartu