⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 15,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Paulina E.

Absoliučiai verta investicijos knyga.


2023-03-31 15.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą" aprašymas

Mūsų supratimas apie vėžį pamažu patiria revoliuciją, kuri leidžia sukurti naujų, veiksmingesnių gydymo metodų. Pirmą kartą žmonijos istorijoje mirtingumas nuo vėžio ėmė palengva mažėti… tačiau pergale kare su vėžiu pasigirti dar negalime.

Dr. Jasonas Fungas pateikia naują paradigmą, kaip susidoroti su vėžiu, ir rekomendacijų, kurios padės mums šiai pavojingai sėklai sukurti priešišką dirvą. Viena iš strategijų – protarpinis nevalgymas, kurio metu sumažėja gliukozės ir insulino koncentracijos kraujyje, be to, insulino išsiskyrimą skatinančio maisto, tokio kaip cukrus ir perdirbti angliavandeniai, atsisakymas. Šiame susimąsti priverčiančiame pasakojime „Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą“ pateikiama daug medicininės bendruomenės klaidingų žingsnių vėžio mokslinių tyrimų srityje.

Šimtus metų vėžys vaizduojamas kaip svetimas įsibrovėlis, kurio negalime sustabdyti. Jei pakeisime požiūrį į vėžį ir suprasime jį kaip savo organizmo sveikų ląstelių sukilimą, galų gale perimsime jo kontrolės vadžias į savo rankas. Vėžio sėkla gali glūdėti kiekviename iš mūsų, tačiau gebėjimas pakeisti dirvą šiai sėklai – mūsų pačių rankose.

Iš anglų kalbos vertė gyd. genetikė dr. Birutė Tumienė


 • Autorius: Jason Fung
 • Serija: Sveikatos enciklopedija
 • Leidėjas: Briedis
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 368
 • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955268482
 • Vertėjas: Birutė Tumienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-04

Absoliučiai verta investicijos knyga.

2021-05-31

Man patiko daktaro Fungo nesilaikymas tradicinių „mokslinių įsitikinimų“ ir jo noras žvelgti ne vien į mokslinius tyrimus, tačiau pasiimant iš jų reikiamas įžvalgas. Knygos gale yra keletas puikių schemų ir paaiškinamųjų diagramų bei išsamus visų nurodytų mokslinių straipsnių skyrius „Pastabos“. Nors jis lengvai kalba su pasauliečiu, aš tikiu, kad jis taip pat sužavės mokslo ir medicinos bendruomenes.

Parašykite atsiliepimą apie "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Jason Fung pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jason Fung tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą" perkama kartu