0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėžliai iki begalybės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.99 SoldOut

Knygos "Vėžliai iki begalybės" aprašymas


Sunkių temų nevengiančio amerikiečių jaunimo rašytojo John Green knyga „Vėžliai iki begalybės“ subtiliai pasakoja jaunos merginos istoriją – jos kovą su psichologine liga ir nesibaigiančios draugystės jėgą. Labiausiai išgarsėjęs romanu „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, rašytojas dabar imasi temos, kuri itin artima jam pačiam...


Šešiolikmetė Aza ir jos bebaimė geriausia draugė Deizė imasi tirti milijardieriaus Raselo Piketo dingimą. Aza nebūtų net sugalvojusi ryžtis tokiai avantiūrai, tačiau Deizė ją įtikina, kad verta, o be to, vilioja ir siūlomas šimto tūkstančių dolerių atlygis. Drauge jos leidžiasi į intriguojančias paieškas, kurios nuveda netikėtais keliais. Aza įsimyli dingusio turtuolio Piketo sūnų.


Azos gyvenimas – kupinas pastangų. Ji stengiasi būti gera duktė, gera draugė, o šiuo atveju, net ir gera detektyvė. Tačiau niekas negelbsti nuo slegiančių ir ją visą kaustančių minčių. Aza užsisuka savyje ir praranda realaus pasaulio suvokimą, jai vis sunkiau bendrauti su žmonėmis ir siekti savo pačios svajonių...


„Vėžliai iki begalybės“ – tai pasakojimas, kuris prasideda kaip detektyvas, bet nuveda į giliausias žmogaus sielos kerteles ir su sukrečiančiu atvirumu jas apšviečia, išryškindamas slapčiausias mintis ir viltis apie draugystę, meilę, kovą su psichologine liga.


„Tai mano pirmasis bandymas atvirai parašyti apie sutrikimą, su kuriuo kovojau nuo pat ankstyvos vaikystės. Istorija išgalvota, bet kartu ji ir apie mane asmeniškai“.

John Green„Tokia stebinanti, jaudinanti ir tikra, kad visiškai sutrikdo. Tu neturi kentėti kaip Aza, kad su ja susitapatintum. Turi tik būti žmogus“.


The New York Times„Švelni istorija apie mokymąsi susitvarkyti, kai pasaulis slysta iš po kojų“.


People„Švelni, išmintinga ir kupina vilties“.


The Wall Street Journal„Naujoji šiuolaikinė klasika“.


 The Guardian


John Green (g. 1977 m.) – amerikiečių rašytojas, tinklaraštininkas, bestselerių „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, „Aliaskos beieškant“ ir „Popieriniai miestai“ autorius. Pelnė daugybę apdovanojimų už savo kūrybą ir žurnalo TIME buvo įrašytas į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką.


Baigęs koledžą keletą mėnesių dirbo vaikų ligoninėje ir šis darbas įkvėpė sukurti knygą „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, kuri 2014 metais buvo ekranizuota. Dirbo redaktoriumi, rašė literatūros kritikos straipsnius. Jo subtilios ir jautrumo bei ironijos kupinos knygos verčiamos į daugiau nei tuziną kalbų ir mėgstamos viso pasaulio skaitytojų.

Rašytojas su šeima gyvena Indianapolyje.


Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė


  • Autorius: John Green
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131411

Parašykite atsiliepimą apie "Vėžliai iki begalybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vėžliai iki begalybės", kurį parašė John Green. Siūlome ne tik išsamų "Vėžliai iki begalybės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Green. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vėžliai iki begalybės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vėžliai iki begalybės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vėžliai iki begalybės" perkama kartu