0
Kaina Internetu: 34,99 €
Kaina Knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vidaus ligų diagnostikos pagrindai

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786094540943

2020-08-31 34.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vidaus ligų diagnostikos pagrindai" aprašymas

Penktoji pataisyta ir papildyta laida.

Šiame leidinyje "Vidaus ligų diagnostikos pagrindai" nenagrinėjamos konkrečios ligos, o glaustai pateikiama bendroji diagnostika, pacientų tyrimo metodika ir semiotika.

Gyvenimas ir medicinos mokslas nenumaldomai žengia į priekį. Praėjo daugiau kaip septyniolika metų nuo vadovėlio išleidimo. Atsirado naujų diagnostikos metodų, kinta požiūris į studijų metodiką. Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos valstybėse vadovėliai atnaujinami mažiausiai kas penkeri metai. Vakarų valstybių universitetai kas keleri metai išleidžia vadovėlius „Clinical examination“ („Klinikinis tyrimas“), aprašančius ne tik vidaus ligų tyrimus, bet ir nervų sistemos, pediatrijos, akušerijos ir ginekologijos tyrimų pagrindus.

Lietuvos sveikatos mokslų universitete kol kas nėra galimybių vieno semestro metu išdėstyti visų specialybių tyrimų metodikos.
Autoriai tikisi, jog šis vadovėlis padės studentams ir gydytojams geriau suvokti vidaus ligų diagnostikos pagrindus.
Leidinys "Vidaus ligų diagnostikos pagrindai" nepretenduoja į absoliučią tiesą, bus nuolat tobulinamas ir atnaujinamas. Autoriai iš anksto dėkingi skaitytojams už pareikštas pastabas.

Vadovėlis "Vidaus ligų diagnostikos pagrindai"  rekomenduojamas medicinos, odontologijos, farmacijos, slaugos ir visuomenės sveikatos fakultetų studentams ir įvairių specialybių gydytojams. 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicina


Dažniausiai perkama kartu