0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Videomeno dekonstrukcija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "Videomeno dekonstrukcija" aprašymas

Metodiniame leidinyje "Videomeno dekonstrukcija" - atsakoma į dažnai kylantį klausimą, kas yra videomenas, kokios jo rūšys. Autorius analizuoja videomeno fenomeną, jo istorinę raidą, atskleidžia menotyrinės ir filosofinės tyrimų galimybes. Daugelyje leidinio dalių taikoma meno kūrinių analizė ir interpretacija. Knyga skirta studijuojantiems audiovizualinio meno teoriją ir praktiką, taip pat gali būti naudinga gilinantis į šiuolaikinio meno raidą, meno filosofiją ir vizualinę antropologiją.


Parašykite atsiliepimą apie "Videomeno dekonstrukcija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Videomeno dekonstrukcija", kurią skaitytojams dovanoja Remigijus Venckus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Remigijus Venckus su knyga "Videomeno dekonstrukcija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Videomeno dekonstrukcija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Remigijus Venckus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Videomeno dekonstrukcija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Videomeno dekonstrukcija" perkama kartu