0
Vidinė Evangelija
7.99 InStock

Vidinė Evangelija

Internetu: 7,99 €
Knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vidinė Evangelija

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786098197136

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Vidinė Evangelija" - pirmoji šveicarų teologo, mistiko, rašytojo Maurice'o Zundelio knyga lietuviškai, kurioje autorius kalba apie tylą, maldą, blogio problemą, žmogaus svarbą ir jo kasdienį buvimą Dievo akivaizdoje.

Čia rasite 15 pašnekesių, transliuotų radijuje XX a. pradžioje. Jų tikslas – perteikti pagrindinius krikščioniškojo mokymo elementus iš vidinės žmogaus perspektyvos.

"O, pagaliau turime pasakyti, į kokį Dievą tikime! Tik galbūt lengviau bus pasakyti, į kokį Dievą netikime - visa, kas siaura, menka, neteisinga, žiauru, negali kilti iš Jo. Ir Jis daugybę kartą viršija visa, ką mūsą menas, mokslas, šventumas ir meilė galėjo atrasti, ieškodami Jo spindesio."
Maurice Zundel

"Šią knygą daugelis laiko geriausiu įvadu į Maurice'o Zundelio pasaulį."
Dr. Povilas Aleksandravičius

"Kartas nuo karto vykdavau į Lozaną tik tam, kad atlikčiau išpažintį pas tėvą Zundelį. Tą kartu su juo praleistą valandą jausdavau, kad dalyvauju ypatingame gyvenime. Per patį Zundelio asmenį buvo tiesiog natūraliai įeinama į Dievo paslaptį, į absoliutą."
Tėvas Henri Grouės

Maurice'as Zundelis (1897-1975) - šveicarų kunigas, mąstytojas, poetas, teologas, mistikas. Benediktas XVI jį yra pavadinęs mūsų laikų dvasiniu mokytoju. Išsamią jo biografiją rasite Claudio Dalia Costa knygoje „Maurice Zundel. Šiuolaikinis mistikas".

Vertė Povilas Aleksandravičius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu