Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 4,50 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą" aprašymas

Mąstytojas, filantropas, mistikas, jogas Sadhguru Vakarų skaitytojams pateikia laiko patikrintą kelią absoliučios gerovės link. „The New York Times“ bestseleris „Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas“ – išsamus savitransformacijos vadovas.

Joga yra sudėtinga savęs įgalinimo sistema, suaktyvinti vidinę energiją taip, kad mūsų kūnas ir protas veiktų optimaliai. Tai priemonė transformuoti save taip kaip norime. Tapkite savo džiaugsmo inžinieriumi!

Kada paskutinį kartą praleidote dieną nejausdami nerimo, dirginimo ir streso? Dauguma žmonių per visą gyvenimą neturėjo tokios dienos. Pažvelkite į savo gyvenimą iš šios perspektyvos – viskas ko norite yra tik džiaugsmas ir gerovė. „Vidinė inžinerija“ padės pasiekti palaimą, tačiau teks perimti gyvenimą į savo rankas.

Sadhguru knygoje „Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas“ pasakoja savo paties prabudimo istoriją. Nuo berniuko, kuris mėgo gamtą iki jauno drąsuolio, kuris motociklu išnaršė Indiją. Autorius rašo apie nušvitimo akimirką, apėmusią jį kalno viršūnėje, kur laikas sustojo ir Sadhguru radikaliai pasikeitė.

Šiandien, būdamas ne pelno organizacijos „Isha“ įkūrėju, jis nušviečia kelią milijonams žmonių. Sadhguru teigia, kad neturi doktrinos, kurios mokys, filosofijos, kurią turėtų perduoti ar tikėjimo, kurį norėtų skleisti. Taip yra todėl, kad vienintelis sprendimas visoms žmoniją kamuojančioms negandoms yra savęs transformacija.

Gilioje ir išmintingoje knygoje „Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas“ autorius skaitytojams siūlo laiko patikrintus įrankius, kurie įkvėps transformuotis. Vidinė inžinerija – revoliucinis mąstymo būdas, kuris padės pasiekti džiaugsmą ir pilnatvę. Autoriaus aprašyti dalykai yra praktiški, o pasekėjų iš viso pasaulio skaičius įrodo, kad knyga verta skaitytojų laiko.

Sadhguru Jaggi Vasudev – mąstytojas, jogas, filantropas. Jo kalbas buvo galima išgirsti TED konferencijose, Oksfordo, Stanfordo, Harvardo, Jeilio universitetų auditorijose ir kitose viso pasaulio švietimo įstaigose. Autorius laikomas vienu iš penkiasdešimties įtakingiausių žmonių Indijoje. Sadhguru turi unikalų sugebėjimą senovės jogos mokslus paversti aktualiais šiuolaikiniams protams. Jo požiūris nepriskiriamas jokiai įsitikinimų sistemai, tačiau siūlo įrodytus ir galingus savęs transformavimo metodus.

Sudomino trumpas aprašymas? Juk gerovės siekia visi, tad rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau saviugdos žanro kūrinių, o taip pat skaitinių, kuriuose sutiksite įdomių veikėjų ar rasite nenuspėjamų siužetų. Jei norite apsipirkti pigiau, gerų kainų pasidairykite tarp akcijų ir išpardavimų. Nežinote, ką skaityti? Atkreipkite dėmesį į apžvalgas ir įvertinimus. Išsirinkti taip pat padės ir santraukos, aprašymai, ištraukos, puslapių skaičius bei kita informacija.


  • Autorius: Sadhguru
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094802386
  • Vertėjas: Agnė Sūnaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

Sadhguru pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sadhguru tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidinė inžinerija. Jogo kelrodis į džiaugsmą" perkama kartu