⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vidinės ramybės keliu

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidinės ramybės keliu" aprašymas

Tuštuma. Neviltis. Neišbaigtumas. Vienatvė. Visi esame ne kartą tai patyrę netikėtai ligai ar finansiniams sunkumams užgriuvus ar išgyvendami asmenines nuoskaudas ir nesėkmes, trūkinėjant ryšiams ar nuoboduliui pjaunant, o gal kilus abejonėms dėl tikėjimo. Šitokie sunkmečiai paslaptingiausiu būdu verčia žmones leistis į dvasios gelmes ir ten ieškoti ramybės.

Ši knyga „Vidinės ramybės keliu“ išsiskiria tuo, kad autorius nežada lengvesnio gyvenimo, pripažįsta jog mūsų neaplenks nelaimės, bet kviečia naujai suvokti gyvenimo tikrovę, nepagražintą savo kasdienybę. Moko, kaip susitaikyti su savimi tokiais kaip esame, su gyvenimo realybe ir atsiduoti tikrovei būnant visiškai įsitikinus, kad Dievas visada nori mums tik gero..

Ketrina Džeims Herms (Kathryn James Hermes, FSP) yra Šv. Pauliaus dukterų kongregacijos (The Congregation of the Daugthters of St. Paul) narė, teologijos mokslų magistrė. Dirba Pauline Books & Media leidykloje, yra kelių knygų, tarp jų „Išgyvenant depresiją“ ir „Maldos išgyvenantiems depresiją“ (lietuvių kalba išleido leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“, 2009) autorė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vidinės ramybės keliu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Kathryn J. Hermes, FSP pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidinės ramybės keliu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidinės ramybės keliu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidinės ramybės keliu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidinės ramybės keliu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kathryn J. Hermes, FSP tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidinės ramybės keliu" perkama kartu