0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vidinis getas

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vidinis getas


2021-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vidinis getas" aprašymas

„Vidinis getas“ – istorija, paremta realia autoriaus Santiago H. Amigorena senelio patirtimi. Senelio, kuris slegiamas kaltės paniro į vidinę tylą. Kvapą gniaužianti knyga, kuria rašytojas atleidžia savo senelį nuo tylos priesaikos ir leidžia skaitytojams išgirsti beviltišką ir orų jo prosenelės balsą.

Buenos Airės, 1940-ųjų metų pradžia. Pagrindinis knygos veikėjas – trisdešimt aštuonerių metų vyras Visentė Rozenbergas, kuris 1928-tais metais paliko tėvus, brolį ir seserį irbei iškeliavo į kitą pasaulio galą kurti naujo gyvenimo. Šiandien jis turi baldų parduotuvę, yra sėkmingai vedęs, susilaukė žavių vaikų. Vyras mėgaujasi laiminga kasdienybe dideliame mieste. Eina į kavines, žydišką maistą keičia į empanadas, skaito vietinius laikraščius ir puikiai kalba ispaniškai.

Jis nepraktikuoja savo protėvių religijos. Visentė – dvidešimtojo amžiaus žmogus, patenkintas naujojo pasaulio gyventojas. Tačiau jo tėvai liko Varšuvoje. Vienas laiškas po kito ir motina sūnui pasakoja apie savo padėtį, kuri vis labiau blogėja. Naciai daugybę žmonių izoliavo gete.

Laikui bėgant aiškėja daugiau detalių apie dramatišką situaciją Europoje. Žmonės skerdžiami tiesiog dienos šviesoje. Žudikas – vokiečių kareivių sarkazmas. Alkis ir ligos atrodo niekis, prieš nužmoginimą. Motinos laiškai beviltiški ir tiesūs – artėja galas. Būtent tada Visentė prabunda. Tas, kuris vargiai prisiminė savo žydišką kilmę, supranta, kad per tą laiką, kol jis laimingai ir saugiai gyvena čia, kitame pasaulio gale naikinami žmonės. Vyras, kalbantis keliomis kalbomis ir nelankantis šventyklos, jaučia, kad viskas, ką jis darys, bus nenaudinga.

Visentė Rozenbergas pradeda vis mažiau kalbėti, pirmenybę teikia tylai, sako tik esminius dalykus. Kaltė, dėl to, kad paliko motiną gete, kad buvo žydas ir liko gyvas, kai žuvo milijonai, graužia jį iš vidaus ir glumina šeimą bei draugus. Tyla – vidinis getas – paveiks likusį Visentės ir jo palikuonių gyvenimą.

„Vidinis getas“ – jaudinanti istorija apie žmogų, sutraiškytą dviejų pasaulių – vidinio ir išorinio, kaltės ir bejėgystės.

Autoriaus Santiago H. Amigorena prosenelė mirė Treblinkos koncentracijos stovykloje. Tikra istorija paremtas romanas buvo nominuotas prestižinėms prancūzų literatūros premijoms.

Iš prancūzų kalbos vertė Erika Sabaliauskaitė

Romaną įsigyti internetu siūlome tiems, kuriems įdomi XX a. istorija ir žmogaus refleksija su savimi. Žinoma, pirkti online rasite ir kitų žanrų, bei siužetų. Gerų knygų kaina draugiška, o galimybę apsipirkti dar pigiau užtikrina akcijos bei išpardavimai. Trumpi aprašymai ir ištraukos padeda įvertinti knygas, o atsiliepimai bei apžvalgos apsispręsti. Kiekvieno leidinio puslapyje paruošėme santrauką su aprašymais, puslapių skaičiumi ir kita aktualia informacija. 


  • Autorius: Santiago H. Amigorena
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143506

Parašykite atsiliepimą apie "Vidinis getas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vidinis getas, kurią skaitytojams dovanoja Santiago H. Amigorena. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Santiago H. Amigorena su knyga Vidinis getas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vidinis getas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Santiago H. Amigorena. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vidinis getas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vidinis getas" perkama kartu