-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vidinis gyvenimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 4.59 SoldOut

Knygos "Vidinis gyvenimas" aprašymas

Prancūzų psichiatras ir psihoterapeutas Christophe André parašė apie trisdešimt knygų, kurios tapo bestseleriais. Knygoje „Vidinis gyvenimas“ autorius aiškina vidinių vertybių svarbą pasaulyje, kuriame pirmiausiai vertinama išorė. Nuolatinis bandymas atitikti išorinius lūkesčius atitraukia žmogų nuo pačios sielos esmės.

Christophe André pristato keturiasdešimt pamokų, kurios padės pažinti savo vidinį gyvenimą. Tarp vidinio ir išorinio pasaulių dažnai kyla konfliktai, kurie linkę pasireikšti nuolatiniu psichologiniu negalavimu. Pamažu toldami nuo išoriniam pasauliui keliamų lūkesčių, mes pamatome, kad gyvename emocijomis bei mintimis – tiek neigiamomis, tiek teigiamomis. Autorius siūlo užmegzti ryšį su savo emocijų ir pojūčių karalyste.

Vidinis gyvenimas yra nenutrūkstamas minčių, vaizdų, prisiminimų, emocinių būsenų ir fizinių pojūčių srautas, kuris teka mūsų viduje. Kartais tai tik miglotas foninis triukšmas, kuris primena murmėjimą, tačiau, tiems, kurie žino kaip jo klausytis, šis ūžesys gali tapti mokymų ir tobulėjimo šaltiniu. Knygoje „Vidinis gyvenimas” autorius kviečia nuolat domėtis savo vidiniu gyvenimu, nepataikauti išoriniam spaudimui ir būti tokiems, kokie esame. Šiuolaikinėje materializmo ir išorinio įvaizdžio garbinimo visuomenėje šis kelias gali tapti esminiu ir vaisingu siekiant emocinės pusiausvyros, kūrybingumo ir empatijos.

Christophe André gimė 1956-tais metais, Prancūzijoje, jūreivio ir mokytojos šeimoje. Jis yra psichiatras, psihoterapeutas ir knygų autorius. Į mediciną jį pastūmėjo labai anksti perskaityta Froido knyga. Nuo tada autorius žinojo savo profesinį kelią ir nuosekliai juo ėjo. Daktaro disertaciją Christophe André apgynė Tulūzos universitete. Studijų metais jis mėgo žaisti regbį, bet po vedybų persikėlė į Paryžių, o regbio terapiją iškeitė į rašymo terapiją. Gydytojas Paryžiaus Šv. Onos ligoninėje gydo ligonius, kuriems pasireiškia nerimo sutrikimai ir depresija. Autorius psichoterapijoje taiko meditaciją bei kognityvinę ir elgesio terapiją bei yra vienas iš tokio gydymo pradininkų Prancūzijoje. Christophe André išleido apie trisdešimt knygų. Į lietuvių kalbą išverstos – „Netobuli, laisvi ir laimingi“, „Tik nepamiršk būti laimingas“ ir „Ramybė“. Autoriaus darbai sulaukė didelio pasisekimo tiek Prancūzijoje, tiek visame pasaulyje, nors jis pats teigia, kad tikrieji šedevrai yra trys jo dukros.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė


  • Autorius: Christophe André
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664816

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vidinis gyvenimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Christophe André pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidinis gyvenimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidinis gyvenimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidinis gyvenimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidinis gyvenimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Christophe André tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidinis gyvenimas" perkama kartu