0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto

Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto" aprašymas

Ši knyga "Vidinis vaikas" – it žemėlapis, kuris atves jus į išgijimą po vaikystėje patirto fizinio ir psichologinio smurto.

Įsivaizduokite, kad sutinkate penkerių ar šešerių metų vaiką. Mažasis atsargiai prie jūsų prisiartina ir sušnibžda: „Man taip baisu. Mano mama mane muša.“ Tada pasisuka nugara į jus ir nedrąsiai pakelia dėmėtus marškinėlius. Jūs iškart pastebite mėlynes.

Ką daryti?

Manau, kad kiekvienas pultų guosti šį mažylį, stengdamasis apsaugoti jį nuo pavojų ir išsiaiškinti, kas, po velnių, vyksta jo namuose. Akivaizdu, kad vaikas yra bejėgis, patekęs į bėdą, tad reikia jam padėti. Nesvarbu, ar mes patys esame tėvai, ar ne, – instinktyviai jaučiame, kad privalome viską mesti ir pasirūpinti nuskriaustu vaiku. O jeigu tas vaikas esate jūs?

Knygoje „Vidinis vaikas“ psichoterapeutė dr. Arlene Drake siūlo veiksmingą pratimų planą, kurį pati daugelį metų taiko gydydama žmones po vaikystėje patirtų fizinių ir psichologinių traumų. Remdamiesi autorės siūlomomis technikomis, atrasite savyje apleistą vaiką ir išmoksite juo pasirūpinti. Įveikę ilgus metus slėptą baimę, įgysite stiprybės susikurti tokį gyvenimą, kokio esate išties verti.


  • Autorius: Dr. Arlene Drake
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024995
  • Vertėjas: Indrė Poliuškevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Dr. Arlene Drake pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Arlene Drake tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidinis vaikas. Kaip išgyti po vaikystėje patirto smurto" perkama kartu