0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vidur girių

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vidur girių


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 8.69 SoldOut
Knygos "Vidur girių" aprašymas
Ši knyga "Vidur girių", tai kiek kitokia pažintis su žymiu gamtininku dr. Eugenijumi Drobeliu.
Gamtos paslaptys patirtos pačio knygos autoriaus kruopščiai užfiksuoti dienoraščio puslapiuose, kurio pagrindu ir parašyta ši knyga. Todėl, tai puiki galimybė susipažinti su įdomiomis istorijomis ir nuotykiais, gamtininko patirtais ilgus metus Dzūkijos šiluose ir paslaptingoje Čepkelių pelkėje besirūpinant laukinės gamtos apsauga.

Kada gamta beldžiasi į mūsų vidinį pasaulį yra labai individualu. Vieni nepamiršta kaip vaikystėje žolė glostė basas kojų pėdas, kitiems - gamtos prisilietimas tampa įsimintinu jau pasiekus brandą.
Tačiau susimąsčius, daugelis tikriausiai sutiks, jog gamtos vertybes galima suvokti tik patiems ją patyrus. Tuomet dažnai tampame neabejingais ir būtinybei ją saugoti. Gamtininko dienoraštyje surašytos mintys apie žmogaus santykį su gamtą, ne visuomet bus „patogios“, kvies diskusijai. Knygoje "Vidur girių" aprašytos istorijos pasakoja kaip mezgėsi ir buvo puoselėjimas nenutraukiamas ryšys tarp gamtos ir žmogaus, kuriam tas betarpiškas ryšys su gamta tapo viso gyvenimo pašaukimu.

Galbūt ši knyga įkvėps Jus patraukti į gamtą ieškant savo patyrimų, o dr. Eugenijaus Drobelio papasakotos istorijos bus puikus įkvėpimas.


Parašykite atsiliepimą apie "Vidur girių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vidur girių, kurią skaitytojams dovanoja Eugenijus Drobelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenijus Drobelis su knyga Vidur girių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vidur girių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Drobelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vidur girių palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vidur girių" perkama kartu