0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 9.9 SoldOut
Knygos "Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga" aprašymas
"Mielasis dienorašti,
neišmanau, ką daryti. Metas kalėjime. Deimonas nusigabeno Bonę į Tamsos Matmenį. O Mereditė... paaiškėjo, kad ji saugojo daugiau paslapčių nei mes visi kartu. Kaip galėjau ničnieko nenumanyti? Mudu su Stefanu tegalim laikytis vienas kito ir melstis. Taip ilgai kovojam su Šiničiu. Pabaiga artėja... ir aš bijau.


Padedama žavaus ir klastingo Deimono Elena išgelbėjo savo mylimąjį vampyrą Stefaną iš Tamsos matmens gelmių. Bet nė vienas brolis negrįžo sveikas.

Stefanas nusilpęs nuo ilgo kalėjimo, ir jam reikia daugiau kraujo nei Elena galėtų duoti, o Deimoną keisti burtai atvertė į žmogų. Paklaikęs iš nevilties Deimonas padarytų bet ką, kad tik vėl persikeistų į vampyrą – netgi sugrįžtų į pragarą. Bet kas atsitiks, jam netyčia pasiėmus Bonę?

Stefanas su Elena skuba vaduoti iš Tamsos matmens savo nekaltos draugės, o Metą su Meredite palieka ginti gimtojo miestelio nuo pavojingų dvasių, apsėdusių Fels Čerčą. Vaikai vienas po kito pasiduoda blogio jėgoms. Bet netrukus Metas su Meredite išsiaiškina, kad blogio šaltinis dar tamsesnis – ir yra dar arčiau – nei jie būtų galėję įsivaizduoti...

Vertė Viktorija Labuckienė

  • Autorius: L. J. Smith
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090103463

Parašykite atsiliepimą apie "Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Magiškos meilės istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja L. J. Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. J. Smith su knyga Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. J. Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga" perkama kartu