0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vien tik zuikiai naktyje

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vien tik zuikiai naktyje


2021-06-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vien tik zuikiai naktyje" aprašymas

Regimantas Tamošaitis – rašytojas, literatūrologas, Vilniaus universiteto Lietuvių literatūros katedros docentas, humanitarinių mokslų daktaras, mėnraščio „Metai“ skyriaus redaktorius. Parašė monografiją „Kelionė į laiko pradžią: indų idealizmas, Vydūnas, Krėvė“ (1998), esė knygą „Vitaminų pardavėjas“ (2007), literatūros vadovėlių.

Naujoje esė knygoje „Vien tik zuikiai naktyje“, pasitelkdamas ironijos, grotesko, paradokso stilistiką, analizuoja žmogaus situaciją permainingame šių dienų pasaulyje.

Gyvenimas yra nuolatinis klausimas, o atsakymas – kažkur anapus. Kas jį rado, tas mums nieko nepasakys.Parašykite atsiliepimą apie "Vien tik zuikiai naktyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vien tik zuikiai naktyje, kurią skaitytojams dovanoja Regimantas Tamošaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regimantas Tamošaitis su knyga Vien tik zuikiai naktyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vien tik zuikiai naktyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regimantas Tamošaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vien tik zuikiai naktyje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vien tik zuikiai naktyje" perkama kartu