0

Noterdamo katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina Internetu: 9,99 €
Kaina Knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Noterdamo katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786094840104

2020-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Bestseleriu Prancūzijoje tapusi knyga „Notre-Dame katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“ – tai nepaprasta Prancūzijos sostinės istorija, papasakota žvelgiant į miestą per jo požeminį metro tinklą. Keliaukite į tamsiausius miesto požemius, kad pajustumėte tikrąją Šviesų miesto dvasią!

Knygos „Notre-Dame katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“ autorius Lorant Deutsch – istorikas ir ilgametis frankofilas, besidomintis miesto istorija. Jo kelionės per įvairius amžius, įspūdingiausius įvykius ir nuošaliausias miesto vietas atveria duris į kitokį, dar nematytą ir nepažintą Paryžių.

Autorius kviečia į metro. Jis naudoja 21 metro stotelę, kaip padėties tašką vienam šimtmečiui. Knygoje „Notre-Dame katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“ skaitytojai gali keliauti per požemius, kilti aukštyn, patirti unikalius, dažnai grėsmingus ir visada stulbinančius įvykius, kurie formavo vieną labiausiai romantizuotų miestų pasaulyje. Atrasite gatves, kurios slepia įspūdingus istorinius lobius, apžiūrėsite pamirštus ir nepastebimus miesto užkaborius ir plyšius, ištyrinėsite Šviesų miesto tamsiausius kampelius.

„Notre-Dame katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“ atskleidžia, kad nesvarbu, kaip giliai slepiama ir laidojama istorija, kas nors vis tiek išlieka. Pavyzdžiui, romėnų išžudyti paskutiniai galų kariai palaidoti po turistų užgultu Eifelio bokštu arba pirmosios Paryžiaus katedros liekanos po automobilių stovėjimo aikštele Penktajame rajone…

Knygoje istorijos pateikiamos spalvingai ir gyvai, čia nerasite sausų istorinių faktų. Bekeliaujant po Paryžių atsiskleis ir nemaža dalis visos Europos istorijos.

„Linksmas vadovas, kupinas juokelių apie Paryžiuje paslėptus lobius.“
Livres Hebdo

„Gyvybinga ir linksma knyga „Notre-Dame katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“  chronologiškai pasakoja Šviesų miesto istoriją.“
Le Figaro Literary

Loran Deutsch (g.1975 m.) – prancūzų rašytojas ir žinomas aktorius bei komikas, kuris visada aistringai domėjosi Paryžiaus istorija. Jis nuo vaikystės svajojo apie didmiestį, o kiekvienas apsilankymas Paryžiuje, pas senelius, prilygo stebuklui. Būdamas 15 metų autorius pradėjo gyventi Paryžiuje ir pamažu jo aistra šiam miestui ir istorijai tapo ypatinga jo gyvenimo dalimi. Jis įsitikinęs, kad metro planas yra savotiški miesto griaučiai, atskleidžiantys, kaip vystėsi miestas, kaip išaugo iki sostinės, kurią matome dabar.

Loran Deutsch gimė Alansono mieste, vengro ir rumunės šeimoje, jo tikrasis vardas Laszlo Matekovics. 2005 metais pradėjo dirbti su kolege aktore Marie-Julie Baup, kurią 2009 metais vedė. Šiuo metu augina tris vaikus.

Iš prancūzų kalbos vertė Inga Litvinavičienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu