0

Vieną gruodžio dieną

  • Nuolaida knygai -49%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 13,28 €*
Sutaupote: 6.39 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-03 Milda

Graži, romantiška istorija. Man patiko. Susiskaistė per porą vakarų.

Informacija

Vieną gruodžio dieną

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9789955138334

2020-09-30 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vieną gruodžio dieną" aprašymas

Du žmonės (o gal trys?), dešimt galimybių (o gal begalė?), viena išties neeilinė ir nepamirštama meilės istorija. Ką daryti, jei tas, kurį įsimyli iš pirmo žvilgsnio, pasirodo esąs tavo draugės vaikinas? Atsakymo ieškoti leiskitės su debiutuojančia britų rašytoja Josie Silver ir jos romanu „Vieną gruodžio dieną“.

Lori žino, kad tikra meilė iš pirmo žvilgsnio – kino siužeto kūrėjų pramanas. Iki tos lemtingos dienos, kai važiuodama autobusu pagauna žavingo nepažįstamojo žvilgsnį. „Taip, tai jis, tas tikrasis“, – pamano ji ir… autobusas nuvažiuoja tolyn, o nepažįstamasis dingsta Londono miglose.

Visus metus aštrus Lori žvilgsnis ieško pono X Londono kavinėse, autobusų stotelėse, parduotuvėse, parkuose... Deja, bergždžiai. Tačiau likimas mėgsta pokštus. Jiems lemta susitikti dar kartą. Tik aplinkybes Lori įsivaizdavo visiškai kitaip. Kalėdų vakarėlyje geriausia draugė Sara supažindina Lori su savo būsimu vyru… Tikriausiai nereikia nė sakyti, kur Lori jį matė anksčiau!

Ateinantys dešimt metų trijulės gyvenime – tikra karuselė. Čia netrūks praleistų progų ir neišnaudotų galimybių, kintančių nuotaikų ir tikros bičiulystės. „Vieną gruodžio dieną“ primins, kad kelias į laimę kupinas likimo pokštų.

Knygą „Vieną gruodžio dieną“ gyrė ne tik naujienų portalai ir apžvalgininkai, bet ir tokios įžymybės kaip aktorė Reese Witherspoon, rašytojos Dinah Jefferies, Marian Keyes, Jill Santopolo ir kiti. Visiems jiems šiltas ir jaukus pasakojimas paliko itin teigiamą įspūdį – jie visi sutaria, kad tai puiki atostogų knyga.

Pačios rašytojos Josie Silver meilės istorija – ne mažiau netikėta, nei ta, kurią ji pasakoja debiutiniame romane „Viena gruodžio dieną“. Būsimam vyrui ji užlipo ant kojos per jo 21-ąjį gimtadienį... Šiandien ji gyvena kartu su juo, augina du sūnus ir keletą kačių.

Ji sako, kad nemėgsta kūrinių su tipiška laiminga pabaiga, todėl rašydama ieško galimybių netradiciniams sprendimams. Debiutinę jos knygą labiausiai įkvėpė ne knygos, o filmai „Tegyvuoja meilė!“ ir „Bridžita Džouns“, tad knygoje „Vieną gruodžio dieną“ netrūks britiško humoro, absurdiškų situacijų ir tikros, nuoširdžios meilės.

„Pasiduokite svaigiai meilės istorijai.“
Reese Witherspoon

„Kiekvienam, kuris tiki tikra meile mano, ši debiutinė rašytojos knyga paliks puikų įspūdį ir dovanos daug teigiamų emocijų.“
Kirkus Reviews

„Josie Silver kuria smagų ir gyvybingą pasakojimą, kibirkščiuojantį Džeko bei Lori jausmais bei už kiekvieno puslapio besislepiančiais netikėtumais. Šis kinematografiškas romanas patiks tiems, kurie mėgsta keisčiausias meilės istorijas.“
Publisher’s Weekly

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė

2020-02-03

Graži, romantiška istorija. Man patiko. Susiskaistė per porą vakarų.

Parašykite atsiliepimą apie "Vieną gruodžio dieną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vieną gruodžio dieną, kurią skaitytojams dovanoja Josie Silver. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Josie Silver su knyga Vieną gruodžio dieną jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vieną gruodžio dieną patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Josie Silver. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vieną gruodžio dieną palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vieną gruodžio dieną" perkama kartu