TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Viena Indijoje

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 23,36 €
Kaina su kodu: 16,35 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-08-31 Hilda

Kokia istorija! VIdomi ir jaudinanti.


2023-12-31 23.357 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viena Indijoje" aprašymas

Sakoma, kad tiems, kurie nukeliavo į Indiją, kažkas atsitinka. Vieni grįžta apsikarstę skaromis ir giesmėmis, kiti tik raukosi „ten nešvaru“ ir žegnojasi daugiau negrįšią.

Sakoma, kad kelionės protingus žmones daro dar protingesnius, o kvailus – kvailesnius. Indija nepalieka abejingų, nesvarbu, ar baisiesi skurdu, ar mėgaujiesi vienos nakties nuotykiais su viešbučių jaunikaičiais. Ši šalis – lyg į keliautojų silpnybes ir ydas atgręžtas veidrodis. Galima pykti, baisėtis, grožėtis, bet neįmanoma apsimesti, kad nematai.

Su rikšų vairuotojais gertas čiajus, per naktis grojanti muzika trečios klasės traukinių vagonuose, asketiški jogos ašramai ir prabangūs Mumbajaus barai – visa tai tik fonas svarbiausiam knygoje atskleidžiamam virsmui. Valgiau sviestą rytais. Kelis sykius įsimylėjau. Daugybę kartų patikliai pirkau ir vartojau dvasingumą lyg kokį paracetamolį. Porą sykių vos nemiriau. Tačiau už egzotiškus nuotykius svarbesnės yra jų suteiktos pamokos – kai iš žioplos turistės pamažu virtau moterimi, suvokiančia, kaip svarbu gyvenime išmokti būti pačiai sau geriausia kompanija. Kiekvienam to linkiu.

Jūsų rankose – po dešimties metų pakartotas „Viena Indijoje“ leidimas, geriausia mano knyga. Visa, kas joje papasakota, nutiko iš tiesų. Nieko neperdedu, kai ką nutylėjau. Parašiau iš didelio nuotykio ir už jį dar didesnio jausmo, lydinčio mane per gyvenimą iki šiol. Anksčiau buvo įprasta sakyti, kad kariuomenė vaikiną paverčia vyru. Norėčiau perfrazuoti – solo kelionės žmogų paverčia labiau žmogumi. O jei jums nedrąsu leistis kažin kur be atgalinio bilieto, esu tikra, kad šis skaitinys padrąsins ir įkvėps. Nebūtinai Indijon skristi. Bet aš jums pažadu – tikrai kažkur išskrisite.

Plasnokime.

Su meile – Vaiva.

Vaiva Rykštaitė – filosofijos magistrė, populiarių knygų suaugusiesiems ir vaikams autorė, tinklaraštininkė, LRT skiltininkė, Rašytojų sąjungos narė, kurso „Kaip parašyti ir išleisti knygą“ kūrėja ir mentorė, daugiavaikė mama, meilės emigrantė, jau dešimtus metus namus kurianti Havajuose. „Viena Indijoje“ pirmą kartą buvo išleista 2014 m. ir po dešimties metų skaitytojų pageidavimu atgimsta naujam gyvenimui. 


  • Autorius: Vaiva Rykštaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667640

Kiti taip pat domėjosi


2023-08-31

Kokia istorija! VIdomi ir jaudinanti.

2023-08-30

Ši knyga turi tai ko reikia gerai knygai - daug veiksmo, mažai dialogų, šiek tiek pamąstymų ir humoro.

2023-08-17

Nuostabi knyga! Mane sukaustė visą kelią. Tikrai skaityčiau tai dar kartą.

2023-08-09

Jei mėgstate literatūrą, atveriančią kitų kultūrų pasaulius ir kviečiančią apmąstyti gyvenimo esmę, ši knyga gali būti puikus pasirinkimas.

2023-08-08

"Viena Indijoje" yra ne tik keliautojų ar kelionių entuziastų knyga, bet ir kiekvieno, kuris domisi skirtingomis kultūromis ir pažinti pasaulio įvairovę, privalumas. 5 iš 5!

2023-08-03

Jei galėčiau, skirčiau 5,5 žvaigždutės. Nuostabi kelionė per žavios istorijos, kurios yra neapdorotos ir nebijanti retkarčiais išmesti savo lūkesčius.

2023-08-02

Man patiko šis kelionių po Indiją. Autorė pasidalijo visais savo nuotykiais – ir gerais, ir blogais.

2023-08-01

Nuotykių kupina smalsios jaunos moters kelionė. Eilutė po eilutės skaitytojas pastebi milijonus Indijos spalvų ir pagrindinio veikėjo vidinį augimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Viena Indijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Vaiva Rykštaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viena Indijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viena Indijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viena Indijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viena Indijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaiva Rykštaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viena Indijoje" perkama kartu