Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Viena Indijoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 3.99 SoldOut

Knygos "Viena Indijoje" aprašymas

Žmonės kalba, kad tiems, kurie nukeliavo į Indiją, kažkas atsitinka. Vieni ten veržiasi ieškoti prasmės, kiti rinkti nuotraukų savo feisbuko kolekcijai, kartais grįžta susiraukę - "ten nešvaru...", o kartais - visam gyvenimui susirgę šia šalimi.

Šios knygos "Viena Indijoje" autorė Vaiva Rykštaitė matė ir tradicinį, amžių glūdumas menantį kraštą, ir ties pamišimo ar nušvitimo riba atsidūrusius vakariečius. Ji lankėsi madingiausiuose Mumbajaus baruose ir garsiausiose šventyklose, ragavo Bolivudo aktorės darbo ir praktikuodama jogą ar kartodama šventas mantras braukė džiaugsmo ašaras, išmėgino įvairias alternatyviosios medicinos atšakas, gydėsi už pasakišką kainą įsigytu lydytu sviestu, nėrė į ezoteriką, žavėjosi sitaro melodijomis ir vėl grįžusi prie jogos juto bundančią Kundalini jėgą. Išmaišė visą šalį - nuo prieskoniais bei ajurvedos aliejais kvepiančio Trivandrumo iki "Mėnulio žemės" Ladake...

"Vaivos Rykštaitės Indijos pasaka įtraukia kaip ir pati Indija. Spalvos, kvapai, garsai, emocijos ir išgyvenimai tiesiog liejasi per kraštus. Indiją ir savo nuotykius autorė aprašo taip detaliai ir vaizdžiai, kad viskas, kas bėgioja eilutėmis knygoje, pradeda šmėžuoti akyse: perpildyti traukiniai, išmaldos prašantys bekojai elgetos, karvių bandos gatvėse ir laisvėje atsidūrusi klajoklė, kuri nežino, ką su ta laisve veikti."
Dainius Kinderis, kelionių organizatoriaus "Magelano kelionės" įkūrėjas

"Labai asmeniška ir netikėtai kitokia istorija apie Indiją. Nors šioje šalyje teko lankytis dešimtis kartų, skaitydama knygą joje pabuvojau darkart. Puikiai perteiktas indiškos dvasios pojūtis keliaujant su gardžiai cinišku požiūriu į tam tikrus rytietiško gyvenimo suvokimo principus. Įkvepiančios asmeninės įžvalgos, subtilus humoras, viskas papasakota - nuo bolivudiškos meilės istorijos iki miestų, kurie vakariečiams taip dažnai apsuka galvą.
Rašytoja išties moka "nusiauti aukštakulnius" ir pasivaikščioti tikromis indiškomis gatvėmis."

Ingrida Navickaitė, kelionių organizatoriaus "Voyage-Voyage" generalinė direktorė

"2008-aisiais pirmą kartą nusileidusi Delyje apie Indiją žinojau ne daugiau nei statistinis televiziją žiūrintis Lietuvos gyventojas. Todėl man svarbiausia atsiverti ir prisipažinti - taip, iš pradžių ir man jie atrodė keisti, egzotiški, nevalyvi, trenkti... Kloju viską, kaip buvo, dabar jau neteisdama nei jų, nei savęs, bet nieko neslėpdama - nei naivaus savo ribotumo, nei patirtų priekabių ir stebuklų. Kartais tai gyvas pasakojimas, nejučia virstantis į dienoraščio lapą, prie kurio dienos pabaigoje dar prisegamas laiškas mamai: "Linkėjimai iš Indijos, man viskas gerai", kartais tai sapnas, meditacija, esė, kurių visų vienas tikslas - veiksmažodžių kratalynėje, traukinių dardėjime ir prisipažinimuose "atėjau, pamačiau, įsimylėjau", lyg nuvyniojant šilkinio sario sluoksnius, atrasti žioplą turistę, paskui romantikę idealistę, išpuikusią avantiūristę, vakarietę, voro neišsigandusią bailę, jogę, cinikę. Galiausiai, nukritus visiems apdarams, tenka išmokti tiesiog būti ir matyti viską, kaip yra, bet neapsigauti Baltistano regione išgirdus vieną gentį tariant beveik lietuviškus žodžius...
Jeigu žinočiau, kodėl ten ruošiuosi grįžti jau septintą kartą, man nebūtų reikėję rašyti šios knygos."

Vaiva Rykštaitė


  • Autorius: Vaiva Rykštaitė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955237600

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viena Indijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Vaiva Rykštaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viena Indijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viena Indijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viena Indijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viena Indijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaiva Rykštaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viena Indijoje" perkama kartu