0

Viena Ivano Denisovičiaus diena

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 3.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-05-31 valdas

skaiciau 1961 metu leidimo. po to ja staigiai iseme is apyvartos. gaila, kad tokia nedidelies apimties knygele tiek brangiai kainuoja.

Informacija

Viena Ivano Denisovičiaus diena

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22, kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789986341949

2020-09-30 7.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viena Ivano Denisovičiaus diena" aprašymas

"Viena Ivano Denisovičiaus diena" - tai pirmasis išslaptintas kelionės vadovas po Gulagą. Jame aprašyta kažkuri 1951 m. sausio mėnesio diena, viena iš trijų tūkstančių šešių šimtų penkiasdešimt trijų dienų, skirtų Šuchovui, pagrindiniam herojui. Per tos vienos dienos aprašymą - nuo rytinio signalo keltis iki vakarinio signalo gulti - skaitytojui atsiveria sovietinio lagerinio pasaulio sandara.


1970 m. pagal šį kūrinį "Viena Ivano Denisovičiaus diena" buvo sukurtas norvegų ir anglų filmas.

Šiame leidime atkurta ir tai, kas buvo kupiūruota to meto sovietinės cenzūros."Byloje sakoma, jog Šuchovas atsisėdo už tėvynės išdavimą. Ir parodymus jis davė, kad taip ir buvo: pasidavė į nelaisvę, norėdamas išduoti tėvynę, o sugrįžo iš nelaisvės todėl, kad vykdė vokiečių žvalgybos užduotį. Kokią užduotį - nei pats Šuchovas negalėjo sugalvoti, nei tardytojas. Taip tiesiog ir užrašė - užduotį. Kontržvalgyboje Šuchovą gerai prilupo. Ir Šuchovas apsisprendė paprastai: nepasirašysi - į medinį bušlatą atsigulsi, pasirašysi - nors truputį dar pagyvensi. Pasirašė."Aleksandras Solženicinas (1918-2008) - xx amžiaus rusų rašytojas, publicistas, poetas, istorikas, visuomenės veikėjas, Nobelio literatūros premijos laureatas (1970). Gimė Kislovodske. 1941 m. baigė Rostovo universiteto fizikos-matematikos fakultetą, vėliau neakivaizdžiai studijavo Maskvos Filosofijos, literatūros ir istorijos institute. Politinis kalinys, disidentas, demaskavęs sovietinę santvarką bei sovietų valdžią.


Iš rusų kalbos vertė Antanas Pakalnis

2010-05-31

skaiciau 1961 metu leidimo. po to ja staigiai iseme is apyvartos. gaila, kad tokia nedidelies apimties knygele tiek brangiai kainuoja.

2009-04-03

Mano jaunystės knyga. Net patikėti negalėjau, kad ir ji buvo cenzūros „apkarpyta“...

Parašykite atsiliepimą apie "Viena Ivano Denisovičiaus diena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viena Ivano Denisovičiaus diena, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandr Solženicyn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandr Solženicyn su knyga Viena Ivano Denisovičiaus diena jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viena Ivano Denisovičiaus diena patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandr Solženicyn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viena Ivano Denisovičiaus diena palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viena Ivano Denisovičiaus diena" perkama kartu