0

Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 10x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955384526

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)" aprašymas
10 unikalių muziejų ir galerijų
10 geriausių restoranų ir vyno barų
10 smagiausių vietų vaikams
10 patraukliausių pasivaikščiojimo takų ir maršrutų
10 įspūdingiausių operų ir koncertų salių
10 Vienos pyragų
10 linksmiausių naktinių barų ir klubų
10 geriausių viešbučių kiekvieno kišenei
10 istorinių rūmų ir sodų
10 vertingų patarimų kiekvienam keliautojui
Ar keliaujate pirmąja klase, ar per daug neišlaidaudami, šis Top 10 serijos kelionių vadovas jums nurodys tiesiausią kelią iki įspūdingiausių Vienos įžymybių. Gausus Top 10 sąrašas - nuo geriausių aukštosios mados parduotuvių iki renginių, restoranų, viešbučių, muziejų ir maldos namų dešimtuko - suteiks išsamią informaciją, kurios prireikia kiekvienam keliautojui, o skyrelis Ko reikėtų vengti Vienoje padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Šiame Vienos Top 10 kelionių vadove didingas miestas padalytas į penkis nesunkiai randamus centrinius rajonus, dar vienas apima didžiąją Vieną. Žemėlapyje pateikta jų išsidėstymo vieta ir dydis. Kiekvienas Vienos rajonas pažymėtas skirtinga spalva; toks spalvinis žymėjimas palengvins vietovės paieškas knygoje. Nuorodos padės rasti beveik visas knygoje paminėtas vietas, pažymėtas dideliuose žemėlapiuose knygos atlankuose priekyje ir gale.

Parašykite atsiliepimą apie "Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viena: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)" perkama kartu