0

Pirkėjų atsiliepimai

Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)

Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 3,29 €*
Sutaupote: 0,50 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)" aprašymas

Ledų kalnai, cukraus vatos debesys, ant medžių augantys saldainiai... Mm, kaip skanu! Tikra saldumynų karalystė!

Čia vienaragė Mėja ir jos geriausia draugė Leila nusprendė nusivesti Mėjos broliuką vienaragį Strakaliuką švęsti jo gimtadienio!

Prisijunk prie jų nuotykio! Klijuok saldumynų lipdukus, spalvink skanumynų piešinukus ir padėk geriausioms draugėms surengti pačią nuostabiausią staigmeną!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833862088

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vienaragiai ir princesė. Saldumynų karalystėje (+ 48 lipdukai)" perkama kartu