0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų


2021-08-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų" aprašymas

Tavęs laukia svajonių užduotėlės!

Išvesk vienaragį iš užburto labirinto, išpuošk valdovės pilį, rask vakarėlyje vienaragiu apsimetusį asilą ir šešias miške pasislėpusias fėjas, žaisk talismanų loto su draugu.

Knygelėje rasi per 100 putlių lipdukų. Galėsi juos lipdyti, kur norėsi.Parašykite atsiliepimą apie "Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vienaragių burtai. Per 100 putlių lipdukų" perkama kartu